Aktualności

I runda pucharu polski Podokręgu Bytom - relacja

30/07/2020 11:06

Sensacja na początek Pucharu.

I runda Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Bytom przypadała na 29 lipca, ale już dzień wcześniej, we wtorek, na rewelacyjnie przygotowanym obiekcie Sokoła Orzech i przy upalnej pogodzie spotkały się drużyny Arbiter Bytom i LKS Sokół Orzech.

Punktualnie o godzinie 18.00 zabrzmiał pierwszy gwizdek sędzi Kingi Łuczyńskiej, która wraz z Izabelą Mnich, Agnieszką Bobowską i techniczną Magdaleną Pielas prowadziły to spotkanie.
Początek zdecydowanie pod dyktando grających w roli gospodarzy Arbiter Bytom. Na efekt nie trzeba było długo czekać, bo w 9 min. bramkę na 1-0 zdobywa Wojciech Rafalski. Ten sam zawodnik wpakował piłkę do siatki Orzecha jeszcze w minucie 18 oraz 63.
Goście zdołali tylko raz pokonać dobrze spisującego się w bramce sędziów Grzegorza Wójcika, a było to w minucie 57. 3-1 takim wynikiem kończy się to spotkanie i Arbiter Bytom gra w II rundzie Pucharu.
Składy:
Arbiter Bytom: Wójcik Grzegorz, Stachowicz Jarosław, Halamoda Paweł, Rosa Damian, Bajon Paweł, Woliński Dawid, Zarzycki Wojciech, Kretek Wojciech, Skalski Piotr, Rafalski Wojciech.
Rezerwowi: Ziora Michał, Bośniacki Radosław, Froehlich Adrian, Nowak Krzysztof, Rafalski Tomasz, Pękała.
Sokół Orzech: Szołtysik Jakub, Langosz Paweł, Dolibóg Mateusz, Patoń Szymon, Mik Tomasz, Grabowski Marek, Łuczak Patryk, Kafka Wojciech, Urbanowicz Mateusz, Tomala Dominik, Slusarczyk Marcin.
Rezerwowi: Grabowski Adam, Banaś Wojciech, Bałdys Bohdan, Piekarczyk Paweł, Kosinski Jakub.