Bytom: C1 Trampkarz

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 12 34 11 1 0 81:5
2 UKS UNIA STRZYBNICA 12 31 10 1 1 76:10
3 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 12 24 8 0 4 79:17
4 LKS PIAST OŻAROWICE 12 18 6 0 6 55:30
5 TS SZOMBIERKI BYTOM 12 12 4 0 8 27:76
6 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE 12 3 1 0 11 13:107
7 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 12 3 1 0 11 15:101
8 VACAT ! 0 0 0 0 0 0:0
Kolejka nr 14
2020-11-14/10:00 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE - TS SZOMBIERKI BYTOM 4:5
2020-11-15/11:00 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 3:0
2020-11-15/14:00 VACAT ! - LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE -:-
2020-11-15/14:00 UKS UNIA STRZYBNICA - LKS PIAST OŻAROWICE 4:1
Kolejka nr 14
2020-11-14/10:00 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE - TS SZOMBIERKI BYTOM 4:5
2020-11-15/11:00 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 3:0
2020-11-15/14:00 UKS UNIA STRZYBNICA - LKS PIAST OŻAROWICE 4:1
Kolejka nr 13
2020-10-27/16:30 TS SZOMBIERKI BYTOM - UKS UNIA STRZYBNICA 3:5
2020-11-11/11:00 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - LKS PIAST OŻAROWICE 4:1
2020-11-11/11:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE - UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE 4:3
Kolejka nr 12
2020-11-06/18:00 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - TS SZOMBIERKI BYTOM 5:0
2020-11-07/11:00 UKS UNIA STRZYBNICA - LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 12:0
2020-11-22/11:00 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY - LKS PIAST OŻAROWICE 7:0
Kolejka nr 11
2020-10-30/17:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 1:3
2020-10-31/11:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 1:12
2020-10-31/11:00 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE - UKS UNIA STRZYBNICA 0:13
Kolejka nr 10
2020-09-15/17:00 LKS PIAST OŻAROWICE - TS SZOMBIERKI BYTOM 7:1
2020-10-24/10:00 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY - LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 13:0
2020-10-24/11:00 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE 15:0
Kolejka nr 9
2020-10-17/09:40 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE - TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 0:12
2020-11-05/16:30 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE - LKS PIAST OŻAROWICE 2:10
2020-11-21/13:00 UKS UNIA STRZYBNICA - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 1:1
Kolejka nr 8
2020-10-10/10:00 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY - UKS UNIA STRZYBNICA 0:4
2020-10-10/11:00 LKS PIAST OŻAROWICE - UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE 10:0
2020-10-10/12:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 5:4
Kolejka nr 7
2020-10-03/09:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE 5:2
2020-10-03/11:00 LKS PIAST OŻAROWICE - UKS UNIA STRZYBNICA 1:2
2020-10-04/11:00 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 1:3
Kolejka nr 6
2020-09-26/09:00 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE - LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 3:0
2020-09-29/17:00 UKS UNIA STRZYBNICA - TS SZOMBIERKI BYTOM 9:0
2020-10-25/14:30 LKS PIAST OŻAROWICE - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 0:3
Kolejka nr 5
2020-09-19/09:00 LKS PIAST OŻAROWICE - TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 0:6
2020-09-21/16:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE - UKS UNIA STRZYBNICA 0:11
2020-09-23/18:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 0:12
Kolejka nr 4
2020-09-12/10:00 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY - TS SZOMBIERKI BYTOM 14:1
2020-09-12/11:00 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 10:0
2020-09-13/11:00 UKS UNIA STRZYBNICA - UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE 10:0
Kolejka nr 3
2020-09-05/11:00 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 0:11
2020-09-05/12:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - LKS PIAST OŻAROWICE 1:7
2020-09-16/17:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE - TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 0:7
Kolejka nr 2
2020-09-02/17:30 LKS PIAST OŻAROWICE - LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 10:0
2020-09-02/17:30 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - UKS UNIA STRZYBNICA 2:1
2020-09-09/17:30 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY - UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE 14:1
Kolejka nr 1
2020-08-29/11:00 UKS UNIA STRZYBNICA - TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 4:2
2020-08-29/11:00 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE - LKS PIAST OŻAROWICE 0:8
2020-09-07/17:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE - TS SZOMBIERKI BYTOM 4:5
Kolejka nr 1
2020-08-29/11:00 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - VACAT ! -:-
Kolejka nr 2
2020-09-02/17:30 VACAT ! - TS SZOMBIERKI BYTOM -:-
Kolejka nr 3
2020-09-05/11:00 UKS UNIA STRZYBNICA - VACAT ! -:-
Kolejka nr 4
2020-09-12/11:00 VACAT ! - LKS PIAST OŻAROWICE -:-
Kolejka nr 5
2020-09-19/11:00 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE - VACAT ! -:-
Kolejka nr 6
2020-09-26/11:00 VACAT ! - TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY -:-
Kolejka nr 7
2020-10-03/11:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE - VACAT ! -:-
Kolejka nr 8
2020-10-10/11:00 VACAT ! - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE -:-
Kolejka nr 9
2020-10-17/11:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - VACAT ! -:-
Kolejka nr 10
2020-10-24/11:00 VACAT ! - UKS UNIA STRZYBNICA -:-
Kolejka nr 11
2020-10-31/11:00 LKS PIAST OŻAROWICE - VACAT ! -:-
Kolejka nr 12
2020-11-07/11:00 VACAT ! - UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE -:-
Kolejka nr 13
2020-11-11/11:00 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY - VACAT ! -:-
Kolejka nr 14
2020-11-15/14:00 VACAT ! - LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE -:-