Bytom: Klasa A

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE 1 3 1 0 0 5:1
2 LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE 1 3 1 0 0 3:1
3 GKS ROZBARK BYTOM 1 3 1 0 0 3:1
4 TS ISKRA LASOWICE 1 3 1 0 0 2:1
5 LKS UNIA ŚWIERKLANIEC 1 1 0 1 0 3:3
6 KS NITRON KRUPSKI MŁYN 1 1 0 1 0 3:3
7 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 1 1 0 1 0 1:1
8 LKS PIAST OŻAROWICE 1 1 0 1 0 1:1
9 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE 1 1 0 1 0 0:0
10 PTS RODŁO GÓRNIKI 1 1 0 1 0 0:0
11 TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY 0 0 0 0 0 0:0
12 KS ORZEŁ BOBROWNIKI 1 0 0 0 1 1:2
13 LKS TEMPO STOLARZOWICE 1 0 0 0 1 1:3
14 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA 1 0 0 0 1 1:3
15 LKS ISKRA POŁOMIA 1 0 0 0 1 1:5
Kolejka nr 1
2020-08-08/11:00 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE - LKS ISKRA POŁOMIA 5:1
2020-08-08/17:00 GKS ROZBARK BYTOM - KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA 3:1
2020-08-08/17:00 KS ORZEŁ BOBROWNIKI - TS ISKRA LASOWICE 1:2
2020-08-08/17:00 LKS PIAST OŻAROWICE - LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 1:1
2020-08-08/17:00 LKS TEMPO STOLARZOWICE - LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE 1:3
2020-08-09/17:00 PTS RODŁO GÓRNIKI - UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE 0:0
2020-08-09/17:00 LKS UNIA ŚWIERKLANIEC - KS NITRON KRUPSKI MŁYN 3:3
Kolejka nr 1
2020-08-08/11:00 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE - LKS ISKRA POŁOMIA 5:1
2020-08-08/17:00 GKS ROZBARK BYTOM - KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA 3:1
2020-08-08/17:00 KS ORZEŁ BOBROWNIKI - TS ISKRA LASOWICE 1:2
2020-08-08/17:00 LKS PIAST OŻAROWICE - LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 1:1
2020-08-08/17:00 LKS TEMPO STOLARZOWICE - LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE 1:3
2020-08-09/17:00 PTS RODŁO GÓRNIKI - UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE 0:0
2020-08-09/17:00 LKS UNIA ŚWIERKLANIEC - KS NITRON KRUPSKI MŁYN 3:3
Kolejka nr 2
2020-08-15/17:00 KS NITRON KRUPSKI MŁYN - LKS TEMPO STOLARZOWICE -:-
2020-08-15/17:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE - LKS UNIA ŚWIERKLANIEC -:-
2020-08-15/17:00 LKS PIAST OŻAROWICE - TS ISKRA LASOWICE -:-
2020-08-15/17:00 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE - KS ORZEŁ BOBROWNIKI -:-
2020-08-15/17:00 LKS ISKRA POŁOMIA - PTS RODŁO GÓRNIKI -:-
2020-08-16/11:00 TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY - GKS ROZBARK BYTOM -:-
2020-08-16/17:00 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA - LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE -:-
Kolejka nr 3
2020-08-22/11:00 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE - TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY -:-
2020-08-22/17:00 KS ORZEŁ BOBROWNIKI - LKS ISKRA POŁOMIA -:-
2020-08-22/17:00 LKS PIAST OŻAROWICE - UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE -:-
2020-08-22/17:00 LKS UNIA ŚWIERKLANIEC - TS ISKRA LASOWICE -:-
2020-08-22/17:00 LKS TEMPO STOLARZOWICE - LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE -:-
2020-08-22/17:00 LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE - KS NITRON KRUPSKI MŁYN -:-
2020-08-23/17:00 PTS RODŁO GÓRNIKI - KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA -:-
Kolejka nr 4
2020-08-29/17:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE - LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE -:-
2020-08-29/17:00 TS ISKRA LASOWICE - LKS TEMPO STOLARZOWICE -:-
2020-08-29/17:00 LKS ISKRA POŁOMIA - LKS PIAST OŻAROWICE -:-
2020-08-29/17:00 GKS ROZBARK BYTOM - LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE -:-
2020-08-30/11:00 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE - LKS UNIA ŚWIERKLANIEC -:-
2020-08-30/11:00 TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY - PTS RODŁO GÓRNIKI -:-
2020-08-30/17:00 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA - KS ORZEŁ BOBROWNIKI -:-
Kolejka nr 5
2020-09-05/16:00 KS ORZEŁ BOBROWNIKI - TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY -:-
2020-09-05/16:00 LKS PIAST OŻAROWICE - KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA -:-
2020-09-05/16:00 LKS UNIA ŚWIERKLANIEC - LKS ISKRA POŁOMIA -:-
2020-09-05/16:00 LKS TEMPO STOLARZOWICE - UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE -:-
2020-09-05/16:00 LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE - TS ISKRA LASOWICE -:-
2020-09-05/16:00 KS NITRON KRUPSKI MŁYN - LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE -:-
2020-09-06/16:00 PTS RODŁO GÓRNIKI - GKS ROZBARK BYTOM -:-
Kolejka nr 6
2020-09-12/16:00 TS ISKRA LASOWICE - KS NITRON KRUPSKI MŁYN -:-
2020-09-12/16:00 LKS ISKRA POŁOMIA - LKS TEMPO STOLARZOWICE -:-
2020-09-12/16:00 GKS ROZBARK BYTOM - KS ORZEŁ BOBROWNIKI -:-
2020-09-12/16:00 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE - PTS RODŁO GÓRNIKI -:-
2020-09-13/11:00 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE - LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE -:-
2020-09-13/11:00 TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY - LKS PIAST OŻAROWICE -:-
2020-09-13/16:00 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA - LKS UNIA ŚWIERKLANIEC -:-
Kolejka nr 7
2020-09-19/16:00 KS ORZEŁ BOBROWNIKI - LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE -:-
2020-09-19/16:00 LKS PIAST OŻAROWICE - GKS ROZBARK BYTOM -:-
2020-09-19/16:00 LKS UNIA ŚWIERKLANIEC - TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY -:-
2020-09-19/16:00 LKS TEMPO STOLARZOWICE - KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA -:-
2020-09-19/16:00 LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE - LKS ISKRA POŁOMIA -:-
2020-09-19/16:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE - TS ISKRA LASOWICE -:-
2020-09-20/16:00 KS NITRON KRUPSKI MŁYN - UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE -:-
Kolejka nr 8
2020-09-26/16:00 LKS ISKRA POŁOMIA - KS NITRON KRUPSKI MŁYN -:-
2020-09-26/16:00 GKS ROZBARK BYTOM - LKS UNIA ŚWIERKLANIEC -:-
2020-09-26/16:00 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE - LKS PIAST OŻAROWICE -:-
2020-09-27/11:00 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE - LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE -:-
2020-09-27/11:00 TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY - LKS TEMPO STOLARZOWICE -:-
2020-09-27/16:00 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA - LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE -:-
2020-09-27/16:00 PTS RODŁO GÓRNIKI - KS ORZEŁ BOBROWNIKI -:-
Kolejka nr 9
2020-10-03/15:00 LKS PIAST OŻAROWICE - PTS RODŁO GÓRNIKI -:-
2020-10-03/15:00 LKS UNIA ŚWIERKLANIEC - LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE -:-
2020-10-03/15:00 LKS TEMPO STOLARZOWICE - GKS ROZBARK BYTOM -:-
2020-10-03/15:00 LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE - TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY -:-
2020-10-03/15:00 KS NITRON KRUPSKI MŁYN - KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA -:-
2020-10-03/15:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE - LKS ISKRA POŁOMIA -:-
2020-10-03/15:00 TS ISKRA LASOWICE - UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE -:-
Kolejka nr 10
2020-10-10/15:00 LKS ISKRA POŁOMIA - TS ISKRA LASOWICE -:-
2020-10-10/15:00 LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE - GKS ROZBARK BYTOM -:-
2020-10-10/15:00 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE - LKS TEMPO STOLARZOWICE -:-
2020-10-10/15:00 KS ORZEŁ BOBROWNIKI - LKS PIAST OŻAROWICE -:-
2020-10-11/11:00 TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY - KS NITRON KRUPSKI MŁYN -:-
2020-10-11/15:00 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA - LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE -:-
2020-10-11/15:00 PTS RODŁO GÓRNIKI - LKS UNIA ŚWIERKLANIEC -:-
Kolejka nr 11
2020-10-17/15:00 LKS UNIA ŚWIERKLANIEC - KS ORZEŁ BOBROWNIKI -:-
2020-10-17/15:00 LKS TEMPO STOLARZOWICE - PTS RODŁO GÓRNIKI -:-
2020-10-17/15:00 LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE - LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE -:-
2020-10-17/15:00 KS NITRON KRUPSKI MŁYN - GKS ROZBARK BYTOM -:-
2020-10-17/15:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE - TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY -:-
2020-10-17/15:00 TS ISKRA LASOWICE - KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA -:-
2020-10-18/11:00 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE - LKS ISKRA POŁOMIA -:-
Kolejka nr 12
2020-10-24/15:00 GKS ROZBARK BYTOM - LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE -:-
2020-10-24/15:00 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE - KS NITRON KRUPSKI MŁYN -:-
2020-10-24/15:00 KS ORZEŁ BOBROWNIKI - LKS TEMPO STOLARZOWICE -:-
2020-10-24/15:00 LKS PIAST OŻAROWICE - LKS UNIA ŚWIERKLANIEC -:-
2020-10-25/11:00 TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY - TS ISKRA LASOWICE -:-
2020-10-25/15:00 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA - UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE -:-
2020-10-25/15:00 PTS RODŁO GÓRNIKI - LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE -:-
Kolejka nr 13
2020-10-31/14:00 LKS TEMPO STOLARZOWICE - LKS PIAST OŻAROWICE -:-
2020-10-31/14:00 LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE - KS ORZEŁ BOBROWNIKI -:-
2020-10-31/14:00 KS NITRON KRUPSKI MŁYN - PTS RODŁO GÓRNIKI -:-
2020-10-31/14:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE - LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE -:-
2020-10-31/14:00 TS ISKRA LASOWICE - GKS ROZBARK BYTOM -:-
2020-10-31/14:00 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE - TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY -:-
2020-10-31/14:00 LKS ISKRA POŁOMIA - KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA -:-
Kolejka nr 14
2020-11-07/14:00 GKS ROZBARK BYTOM - UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE -:-
2020-11-07/14:00 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE - TS ISKRA LASOWICE -:-
2020-11-07/14:00 KS ORZEŁ BOBROWNIKI - KS NITRON KRUPSKI MŁYN -:-
2020-11-07/14:00 LKS PIAST OŻAROWICE - LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE -:-
2020-11-07/14:00 LKS UNIA ŚWIERKLANIEC - LKS TEMPO STOLARZOWICE -:-
2020-11-08/11:00 TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY - LKS ISKRA POŁOMIA -:-
2020-11-08/14:00 PTS RODŁO GÓRNIKI - LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE -:-
Kolejka nr 15
2020-11-14/13:30 LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE - LKS UNIA ŚWIERKLANIEC -:-
2020-11-14/13:30 KS NITRON KRUPSKI MŁYN - LKS PIAST OŻAROWICE -:-
2020-11-14/13:30 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE - KS ORZEŁ BOBROWNIKI -:-
2020-11-14/13:30 TS ISKRA LASOWICE - PTS RODŁO GÓRNIKI -:-
2020-11-14/13:30 LKS ISKRA POŁOMIA - GKS ROZBARK BYTOM -:-
2020-11-14/13:30 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA - TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY -:-
2020-11-15/11:00 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE - LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE -:-