Bytom: Klasa B "KEEZA"

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 12 31 10 1 1 62:9
2 LKS SOKÓŁ II ORZECH 12 27 9 0 3 36:16
3 TSPN NADZIEJA BYTOM 12 24 8 0 4 49:24
4 KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA 12 23 7 2 3 41:23
5 LKS TĘCZA ZENDEK 12 21 6 3 3 38:37
6 LKS ORZEŁ KOTY 12 21 7 0 5 35:28
7 LKS NAPRZÓD WIESZOWA 12 20 5 5 2 38:26
8 TS TARNOWICZANKA 12 15 4 3 5 32:35
9 DKS CZARNI II KOZŁOWA GÓRA 12 13 4 1 7 24:48
10 LKS ZGODA REPTY 12 11 3 2 7 20:40
11 KS GÓRNIK II BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 12 11 3 2 7 20:39
12 KS NITRON II KRUPSKI MŁYN 12 5 1 2 9 14:42
13 UKS UNIA II STRZYBNICA 12 1 0 1 11 9:51
Kolejka nr 13
2020-11-07/14:00 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - LKS SOKÓŁ II ORZECH 0:1
2020-11-07/14:00 TS TARNOWICZANKA - LKS ORZEŁ KOTY 3:0
2020-11-07/14:00 TSPN NADZIEJA BYTOM - LKS ZGODA REPTY 4:1
2020-11-08/11:00 DKS CZARNI II KOZŁOWA GÓRA - LKS NAPRZÓD WIESZOWA 1:4
2020-11-08/11:00 UKS UNIA II STRZYBNICA - LKS TĘCZA ZENDEK 1:4
2020-11-08/14:00 KS NITRON II KRUPSKI MŁYN - KS GÓRNIK II BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 0:2
Kolejka nr 13
2020-11-07/14:00 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - LKS SOKÓŁ II ORZECH 0:1
2020-11-07/14:00 TS TARNOWICZANKA - LKS ORZEŁ KOTY 3:0
2020-11-07/14:00 TSPN NADZIEJA BYTOM - LKS ZGODA REPTY 4:1
2020-11-08/11:00 DKS CZARNI II KOZŁOWA GÓRA - LKS NAPRZÓD WIESZOWA 1:4
2020-11-08/11:00 UKS UNIA II STRZYBNICA - LKS TĘCZA ZENDEK 1:4
2020-11-08/14:00 KS NITRON II KRUPSKI MŁYN - KS GÓRNIK II BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 0:2
Kolejka nr 12
2020-10-31/14:00 LKS TĘCZA ZENDEK - DKS CZARNI II KOZŁOWA GÓRA 8:2
2020-10-31/14:00 LKS NAPRZÓD WIESZOWA - TSPN NADZIEJA BYTOM 3:4
2020-10-31/14:00 LKS ZGODA REPTY - KS NITRON II KRUPSKI MŁYN 8:1
2020-10-31/14:00 LKS ORZEŁ KOTY - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 0:5
2020-10-31/14:00 KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA - LKS SOKÓŁ II ORZECH 4:1
2020-11-15/13:30 KS GÓRNIK II BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - TS TARNOWICZANKA 2:2
Kolejka nr 11
2020-10-24/15:00 KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA - LKS ORZEŁ KOTY 2:4
2020-10-24/15:00 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - KS GÓRNIK II BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 7:0
2020-10-24/15:00 TS TARNOWICZANKA - LKS ZGODA REPTY 1:1
2020-10-24/15:00 TSPN NADZIEJA BYTOM - LKS TĘCZA ZENDEK 6:1
2020-10-25/14:00 KS NITRON II KRUPSKI MŁYN - LKS NAPRZÓD WIESZOWA 3:3
2020-10-25/15:00 DKS CZARNI II KOZŁOWA GÓRA - UKS UNIA II STRZYBNICA 2:1
Kolejka nr 10
2020-10-17/15:00 LKS NAPRZÓD WIESZOWA - TS TARNOWICZANKA 3:3
2020-10-17/15:00 LKS ORZEŁ KOTY - LKS SOKÓŁ II ORZECH 1:4
2020-10-18/11:00 UKS UNIA II STRZYBNICA - TSPN NADZIEJA BYTOM 0:8
2020-10-18/15:00 LKS ZGODA REPTY - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 0:6
2020-10-18/15:00 KS GÓRNIK II BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA 2:3
2020-11-14/13:30 LKS TĘCZA ZENDEK - KS NITRON II KRUPSKI MŁYN 7:0
Kolejka nr 9
2020-10-10/14:15 TS TARNOWICZANKA - LKS TĘCZA ZENDEK 3:4
2020-10-10/15:00 KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA - LKS ZGODA REPTY 10:1
2020-10-10/15:00 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - LKS NAPRZÓD WIESZOWA 1:1
2020-10-10/15:00 KS NITRON II KRUPSKI MŁYN - UKS UNIA II STRZYBNICA 1:1
2020-10-10/15:00 TSPN NADZIEJA BYTOM - DKS CZARNI II KOZŁOWA GÓRA 8:1
2020-10-11/15:00 LKS SOKÓŁ II ORZECH - KS GÓRNIK II BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 0:1
Kolejka nr 8
2020-10-03/11:00 UKS UNIA II STRZYBNICA - TS TARNOWICZANKA 1:9
2020-10-03/15:00 LKS NAPRZÓD WIESZOWA - KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA 2:2
2020-10-04/15:00 DKS CZARNI II KOZŁOWA GÓRA - KS NITRON II KRUPSKI MŁYN 2:1
2020-10-04/15:00 LKS TĘCZA ZENDEK - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 0:13
2020-10-04/15:00 LKS ZGODA REPTY - LKS SOKÓŁ II ORZECH 1:4
2020-10-04/15:00 KS GÓRNIK II BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - LKS ORZEŁ KOTY 2:7
Kolejka nr 7
2020-09-26/15:30 TS TARNOWICZANKA - DKS CZARNI II KOZŁOWA GÓRA 1:3
2020-09-26/16:00 LKS ORZEŁ KOTY - LKS ZGODA REPTY 3:0
2020-09-26/16:00 KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA - LKS TĘCZA ZENDEK 4:4
2020-09-26/16:00 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - UKS UNIA II STRZYBNICA 7:0
2020-09-27/16:00 LKS SOKÓŁ II ORZECH - LKS NAPRZÓD WIESZOWA 2:1
2020-09-27/16:00 KS NITRON II KRUPSKI MŁYN - TSPN NADZIEJA BYTOM 3:0
Kolejka nr 6
2020-09-19/16:00 TSPN NADZIEJA BYTOM - TS TARNOWICZANKA 6:1
2020-09-19/16:00 LKS TĘCZA ZENDEK - LKS SOKÓŁ II ORZECH 0:3
2020-09-19/16:00 LKS NAPRZÓD WIESZOWA - LKS ORZEŁ KOTY 4:3
2020-09-20/11:00 UKS UNIA II STRZYBNICA - KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA 1:4
2020-09-20/16:00 LKS ZGODA REPTY - KS GÓRNIK II BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 4:2
2020-09-20/17:00 DKS CZARNI II KOZŁOWA GÓRA - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 3:8
Kolejka nr 5
2020-09-12/16:00 LKS ORZEŁ KOTY - LKS TĘCZA ZENDEK 1:2
2020-09-12/16:00 KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA - DKS CZARNI II KOZŁOWA GÓRA 4:1
2020-09-12/16:00 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - TSPN NADZIEJA BYTOM 4:0
2020-09-12/16:00 TS TARNOWICZANKA - KS NITRON II KRUPSKI MŁYN 3:0
2020-09-13/16:00 KS GÓRNIK II BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - LKS NAPRZÓD WIESZOWA 1:4
2020-09-13/16:00 LKS SOKÓŁ II ORZECH - UKS UNIA II STRZYBNICA 2:1
Kolejka nr 4
2020-09-05/17:00 TSPN NADZIEJA BYTOM - KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA 1:2
2020-09-05/17:00 LKS NAPRZÓD WIESZOWA - LKS ZGODA REPTY 6:0
2020-09-06/11:00 DKS CZARNI II KOZŁOWA GÓRA - LKS SOKÓŁ II ORZECH 0:3
2020-09-06/11:00 UKS UNIA II STRZYBNICA - LKS ORZEŁ KOTY 0:4
2020-09-06/16:00 KS NITRON II KRUPSKI MŁYN - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 2:5
2020-09-06/17:00 KS GÓRNIK II BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - LKS TĘCZA ZENDEK 0:4
Kolejka nr 3
2020-08-29/17:00 KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA - KS NITRON II KRUPSKI MŁYN 4:2
2020-08-29/17:00 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - TS TARNOWICZANKA 5:2
2020-08-30/17:00 LKS ZGODA REPTY - LKS TĘCZA ZENDEK 1:1
2020-08-30/17:00 KS GÓRNIK II BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - UKS UNIA II STRZYBNICA 3:0
2020-08-30/17:00 LKS ORZEŁ KOTY - DKS CZARNI II KOZŁOWA GÓRA 6:3
2020-08-30/17:00 LKS SOKÓŁ II ORZECH - TSPN NADZIEJA BYTOM 4:6
Kolejka nr 2
2020-08-22/17:00 TS TARNOWICZANKA - KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA 3:2
2020-08-22/17:00 TSPN NADZIEJA BYTOM - LKS ORZEŁ KOTY 2:3
2020-08-23/11:00 UKS UNIA II STRZYBNICA - LKS ZGODA REPTY 0:3
2020-08-23/17:00 KS NITRON II KRUPSKI MŁYN - LKS SOKÓŁ II ORZECH 0:4
2020-08-23/17:00 DKS CZARNI II KOZŁOWA GÓRA - KS GÓRNIK II BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 4:4
2020-11-21/13:00 LKS TĘCZA ZENDEK - LKS NAPRZÓD WIESZOWA 3:3
Kolejka nr 1
2020-08-15/16:00 KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 0:1
2020-08-15/17:00 LKS ORZEŁ KOTY - KS NITRON II KRUPSKI MŁYN 3:1
2020-08-16/17:00 LKS ZGODA REPTY - DKS CZARNI II KOZŁOWA GÓRA 0:2
2020-08-16/17:00 KS GÓRNIK II BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - TSPN NADZIEJA BYTOM 1:4
2020-08-16/17:00 LKS SOKÓŁ II ORZECH - TS TARNOWICZANKA 8:1
2020-11-14/13:30 LKS NAPRZÓD WIESZOWA - UKS UNIA II STRZYBNICA 4:3
Kolejka nr 14
2021-03-20/15:30 DKS CZARNI II KOZŁOWA GÓRA - LKS ZGODA REPTY -:-
2021-03-20/15:30 TSPN NADZIEJA BYTOM - KS GÓRNIK II BOBROWNIKI ŚLĄSKIE -:-
2021-03-20/15:30 TS TARNOWICZANKA - LKS SOKÓŁ II ORZECH -:-
2021-03-20/15:30 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA -:-
2021-03-21/11:00 UKS UNIA II STRZYBNICA - LKS NAPRZÓD WIESZOWA -:-
2021-03-21/15:30 KS NITRON II KRUPSKI MŁYN - LKS ORZEŁ KOTY -:-
Kolejka nr 15
2021-03-27/15:30 KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA - TS TARNOWICZANKA -:-
2021-03-27/15:30 LKS ORZEŁ KOTY - TSPN NADZIEJA BYTOM -:-
2021-03-27/15:30 LKS NAPRZÓD WIESZOWA - LKS TĘCZA ZENDEK -:-
2021-03-28/15:30 LKS SOKÓŁ II ORZECH - KS NITRON II KRUPSKI MŁYN -:-
2021-03-28/15:30 KS GÓRNIK II BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - DKS CZARNI II KOZŁOWA GÓRA -:-
2021-03-28/15:30 LKS ZGODA REPTY - UKS UNIA II STRZYBNICA -:-
Kolejka nr 16
2021-04-10/17:00 LKS TĘCZA ZENDEK - LKS ZGODA REPTY -:-
2021-04-10/17:00 DKS CZARNI II KOZŁOWA GÓRA - LKS ORZEŁ KOTY -:-
2021-04-10/17:00 TSPN NADZIEJA BYTOM - LKS SOKÓŁ II ORZECH -:-
2021-04-10/17:00 TS TARNOWICZANKA - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE -:-
2021-04-11/11:00 UKS UNIA II STRZYBNICA - KS GÓRNIK II BOBROWNIKI ŚLĄSKIE -:-
2021-04-11/17:00 KS NITRON II KRUPSKI MŁYN - KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA -:-
Kolejka nr 17
2021-04-17/17:00 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - KS NITRON II KRUPSKI MŁYN -:-
2021-04-17/17:00 KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA - TSPN NADZIEJA BYTOM -:-
2021-04-17/17:00 LKS ORZEŁ KOTY - UKS UNIA II STRZYBNICA -:-
2021-04-17/17:00 LKS TĘCZA ZENDEK - KS GÓRNIK II BOBROWNIKI ŚLĄSKIE -:-
2021-04-18/17:00 LKS SOKÓŁ II ORZECH - DKS CZARNI II KOZŁOWA GÓRA -:-
2021-04-18/17:00 LKS ZGODA REPTY - LKS NAPRZÓD WIESZOWA -:-
Kolejka nr 18
2021-04-24/17:00 LKS NAPRZÓD WIESZOWA - KS GÓRNIK II BOBROWNIKI ŚLĄSKIE -:-
2021-04-24/17:00 LKS TĘCZA ZENDEK - LKS ORZEŁ KOTY -:-
2021-04-24/17:00 DKS CZARNI II KOZŁOWA GÓRA - KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA -:-
2021-04-24/17:00 TSPN NADZIEJA BYTOM - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE -:-
2021-04-25/11:00 UKS UNIA II STRZYBNICA - LKS SOKÓŁ II ORZECH -:-
2021-04-25/17:00 KS NITRON II KRUPSKI MŁYN - TS TARNOWICZANKA -:-
Kolejka nr 19
2021-05-01/17:00 TS TARNOWICZANKA - TSPN NADZIEJA BYTOM -:-
2021-05-01/17:00 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - DKS CZARNI II KOZŁOWA GÓRA -:-
2021-05-01/17:00 KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA - UKS UNIA II STRZYBNICA -:-
2021-05-01/17:00 LKS ORZEŁ KOTY - LKS NAPRZÓD WIESZOWA -:-
2021-05-02/17:00 LKS SOKÓŁ II ORZECH - LKS TĘCZA ZENDEK -:-
2021-05-02/17:00 KS GÓRNIK II BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - LKS ZGODA REPTY -:-
Kolejka nr 20
2021-05-08/17:00 LKS NAPRZÓD WIESZOWA - LKS SOKÓŁ II ORZECH -:-
2021-05-08/17:00 LKS TĘCZA ZENDEK - KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA -:-
2021-05-08/17:00 DKS CZARNI II KOZŁOWA GÓRA - TS TARNOWICZANKA -:-
2021-05-08/17:00 TSPN NADZIEJA BYTOM - KS NITRON II KRUPSKI MŁYN -:-
2021-05-09/11:00 UKS UNIA II STRZYBNICA - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE -:-
2021-05-09/17:00 LKS ZGODA REPTY - LKS ORZEŁ KOTY -:-
Kolejka nr 21
2021-05-15/17:00 TS TARNOWICZANKA - UKS UNIA II STRZYBNICA -:-
2021-05-15/17:00 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - LKS TĘCZA ZENDEK -:-
2021-05-15/17:00 KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA - LKS NAPRZÓD WIESZOWA -:-
2021-05-15/17:00 LKS ORZEŁ KOTY - KS GÓRNIK II BOBROWNIKI ŚLĄSKIE -:-
2021-05-16/17:00 KS NITRON II KRUPSKI MŁYN - DKS CZARNI II KOZŁOWA GÓRA -:-
2021-05-16/17:00 LKS SOKÓŁ II ORZECH - LKS ZGODA REPTY -:-
Kolejka nr 22
2021-05-22/17:00 LKS NAPRZÓD WIESZOWA - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE -:-
2021-05-22/17:00 LKS TĘCZA ZENDEK - TS TARNOWICZANKA -:-
2021-05-22/17:00 DKS CZARNI II KOZŁOWA GÓRA - TSPN NADZIEJA BYTOM -:-
2021-05-23/11:00 UKS UNIA II STRZYBNICA - KS NITRON II KRUPSKI MŁYN -:-
2021-05-23/17:00 KS GÓRNIK II BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - LKS SOKÓŁ II ORZECH -:-
2021-05-23/17:00 LKS ZGODA REPTY - KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA -:-
Kolejka nr 23
2021-05-29/17:00 TSPN NADZIEJA BYTOM - UKS UNIA II STRZYBNICA -:-
2021-05-29/17:00 TS TARNOWICZANKA - LKS NAPRZÓD WIESZOWA -:-
2021-05-29/17:00 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - LKS ZGODA REPTY -:-
2021-05-29/17:00 KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA - KS GÓRNIK II BOBROWNIKI ŚLĄSKIE -:-
2021-05-30/17:00 KS NITRON II KRUPSKI MŁYN - LKS TĘCZA ZENDEK -:-
2021-05-30/17:00 LKS SOKÓŁ II ORZECH - LKS ORZEŁ KOTY -:-
Kolejka nr 24
2021-06-05/17:00 LKS ORZEŁ KOTY - KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA -:-
2021-06-05/17:00 LKS NAPRZÓD WIESZOWA - KS NITRON II KRUPSKI MŁYN -:-
2021-06-05/17:00 LKS TĘCZA ZENDEK - TSPN NADZIEJA BYTOM -:-
2021-06-06/11:00 UKS UNIA II STRZYBNICA - DKS CZARNI II KOZŁOWA GÓRA -:-
2021-06-06/17:00 KS GÓRNIK II BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE -:-
2021-06-06/17:00 LKS ZGODA REPTY - TS TARNOWICZANKA -:-
Kolejka nr 25
2021-06-12/17:00 DKS CZARNI II KOZŁOWA GÓRA - LKS TĘCZA ZENDEK -:-
2021-06-12/17:00 TSPN NADZIEJA BYTOM - LKS NAPRZÓD WIESZOWA -:-
2021-06-12/17:00 TS TARNOWICZANKA - KS GÓRNIK II BOBROWNIKI ŚLĄSKIE -:-
2021-06-12/17:00 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - LKS ORZEŁ KOTY -:-
2021-06-13/17:00 KS NITRON II KRUPSKI MŁYN - LKS ZGODA REPTY -:-
2021-06-13/17:00 LKS SOKÓŁ II ORZECH - KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA -:-
Kolejka nr 26
2021-06-20/17:00 LKS SOKÓŁ II ORZECH - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE -:-
2021-06-20/17:00 LKS ORZEŁ KOTY - TS TARNOWICZANKA -:-
2021-06-20/17:00 KS GÓRNIK II BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - KS NITRON II KRUPSKI MŁYN -:-
2021-06-20/17:00 LKS ZGODA REPTY - TSPN NADZIEJA BYTOM -:-
2021-06-20/17:00 LKS NAPRZÓD WIESZOWA - DKS CZARNI II KOZŁOWA GÓRA -:-
2021-06-20/17:00 LKS TĘCZA ZENDEK - UKS UNIA II STRZYBNICA -:-