III liga wojewódzka A1 Junior "Zabrze-Bytom" Grupa 1 (RW)

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 KS RUCH II RADZIONKÓW 8 22 7 1 0 60:8
2 ŁTS ŁABĘDY 8 16 5 1 2 44:25
3 MKSR CZARNI PYSKOWICE 8 12 4 0 4 17:33
4 LKS AMATOR RUDZINIEC 8 7 2 1 5 15:37
5 KS KORONA BARGŁÓWKA 8 1 0 1 7 11:44
Kolejka nr 10
2022-06-05/15:00 LKS AMATOR RUDZINIEC - PAUZJE -:-
2022-06-05/15:00 KS RUCH II RADZIONKÓW - KS KORONA BARGŁÓWKA 12:0
2022-06-05/15:00 ŁTS ŁABĘDY - MKSR CZARNI PYSKOWICE 1:2
Kolejka nr 10
2022-06-05/15:00 KS RUCH II RADZIONKÓW - KS KORONA BARGŁÓWKA 12:0
2022-06-05/15:00 ŁTS ŁABĘDY - MKSR CZARNI PYSKOWICE 1:2
Kolejka nr 9
2022-05-29/09:00 MKSR CZARNI PYSKOWICE - LKS AMATOR RUDZINIEC 2:4
2022-06-01/18:00 KS KORONA BARGŁÓWKA - ŁTS ŁABĘDY 4:5
Kolejka nr 8
2022-05-21/15:00 LKS AMATOR RUDZINIEC - KS RUCH II RADZIONKÓW 0:7
2022-05-22/09:00 MKSR CZARNI PYSKOWICE - KS KORONA BARGŁÓWKA 5:0
Kolejka nr 7
2022-05-14/13:00 KS KORONA BARGŁÓWKA - LKS AMATOR RUDZINIEC 1:2
2022-05-15/14:15 KS RUCH II RADZIONKÓW - ŁTS ŁABĘDY 11:1
Kolejka nr 6
2022-05-07/15:00 LKS AMATOR RUDZINIEC - ŁTS ŁABĘDY 2:7
2022-05-18/17:30 MKSR CZARNI PYSKOWICE - KS RUCH II RADZIONKÓW 3:4
Kolejka nr 5
2022-05-01/09:00 MKSR CZARNI PYSKOWICE - ŁTS ŁABĘDY 1:11
2022-05-04/18:00 KS KORONA BARGŁÓWKA - KS RUCH II RADZIONKÓW 0:3
Kolejka nr 4
2022-04-23/15:00 LKS AMATOR RUDZINIEC - MKSR CZARNI PYSKOWICE 1:2
2022-04-24/11:00 ŁTS ŁABĘDY - KS KORONA BARGŁÓWKA 12:2
Kolejka nr 3
2022-04-10/09:00 KS RUCH II RADZIONKÓW - LKS AMATOR RUDZINIEC 10:2
2022-04-10/09:00 KS KORONA BARGŁÓWKA - MKSR CZARNI PYSKOWICE 1:2
Kolejka nr 2
2022-04-20/18:00 LKS AMATOR RUDZINIEC - KS KORONA BARGŁÓWKA 3:3
2022-04-20/18:00 ŁTS ŁABĘDY - KS RUCH II RADZIONKÓW 2:2
Kolejka nr 1
2022-03-27/11:00 ŁTS ŁABĘDY - LKS AMATOR RUDZINIEC 5:1
2022-03-27/14:00 KS RUCH II RADZIONKÓW - MKSR CZARNI PYSKOWICE 11:0
Kolejka nr 1
2022-03-27/09:00 PAUZJE - KS KORONA BARGŁÓWKA -:-
Kolejka nr 2
2022-04-03/09:00 MKSR CZARNI PYSKOWICE - PAUZJE -:-
Kolejka nr 3
2022-04-10/09:00 PAUZJE - ŁTS ŁABĘDY -:-
Kolejka nr 4
2022-04-24/09:00 KS RUCH II RADZIONKÓW - PAUZJE -:-
Kolejka nr 5
2022-05-01/09:00 PAUZJE - LKS AMATOR RUDZINIEC -:-
Kolejka nr 6
2022-05-08/09:00 KS KORONA BARGŁÓWKA - PAUZJE -:-
Kolejka nr 7
2022-05-15/09:00 PAUZJE - MKSR CZARNI PYSKOWICE -:-
Kolejka nr 8
2022-05-22/09:00 ŁTS ŁABĘDY - PAUZJE -:-
Kolejka nr 9
2022-05-29/09:00 PAUZJE - KS RUCH II RADZIONKÓW -:-
Kolejka nr 10
2022-06-05/15:00 LKS AMATOR RUDZINIEC - PAUZJE -:-

Sponsor techniczny Śląskiego ZPN