III liga wojewódzka D1 Młodzik "Bytom-Zabrze" Grupa 1 (RW)

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 SKS GWAREK ZABRZE 14 34 11 1 2 32:8
2 TS SZOMBIERKI BYTOM 14 33 11 0 3 48:23
3 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM 14 25 8 1 5 34:23
4 KS BURZA BOROWA WIEŚ 14 24 8 0 6 25:25
5 GKS PIAST GLIWICE S.A. 14 21 7 0 7 21:28
6 UKS RUCH RADZIONKÓW 14 15 5 0 9 24:29
7 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 14 14 4 2 8 14:23
8 UKS UNIA STRZYBNICA 14 0 0 0 14 17:56
Kolejka nr 14
2022-06-17/17:00 UKS RUCH RADZIONKÓW - GKS PIAST GLIWICE S.A. 1:3
2022-06-17/17:30 KS BURZA BOROWA WIEŚ - SKS GWAREK ZABRZE 1:0
2022-06-20/18:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 3:1
2022-06-22/17:30 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM - UKS UNIA STRZYBNICA 5:1
Kolejka nr 14
2022-06-17/17:00 UKS RUCH RADZIONKÓW - GKS PIAST GLIWICE S.A. 1:3
2022-06-17/17:30 KS BURZA BOROWA WIEŚ - SKS GWAREK ZABRZE 1:0
2022-06-20/18:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 3:1
2022-06-22/17:30 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM - UKS UNIA STRZYBNICA 5:1
Kolejka nr 13
2022-06-11/09:00 UKS UNIA STRZYBNICA - KS BURZA BOROWA WIEŚ 2:6
2022-06-11/11:30 SKS GWAREK ZABRZE - TS SZOMBIERKI BYTOM 0:2
2022-06-12/16:30 GKS PIAST GLIWICE S.A. - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM 0:1
2022-06-13/16:45 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA - UKS RUCH RADZIONKÓW 0:1
Kolejka nr 12
2022-06-03/17:00 UKS UNIA STRZYBNICA - GKS PIAST GLIWICE S.A. 2:3
2022-06-03/17:30 KS BURZA BOROWA WIEŚ - TS SZOMBIERKI BYTOM 4:2
2022-06-05/10:30 UKS RUCH RADZIONKÓW - SKS GWAREK ZABRZE 1:3
2022-06-09/17:30 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM - DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 2:1
Kolejka nr 11
2022-05-31/17:45 TS SZOMBIERKI BYTOM - UKS RUCH RADZIONKÓW 3:2
2022-05-31/18:00 GKS PIAST GLIWICE S.A. - KS BURZA BOROWA WIEŚ 2:1
2022-05-31/18:30 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA - UKS UNIA STRZYBNICA 3:2
2022-05-31/18:30 SKS GWAREK ZABRZE - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM 3:2
Kolejka nr 10
2022-05-27/17:00 UKS UNIA STRZYBNICA - SKS GWAREK ZABRZE 1:4
2022-05-27/17:30 KS BURZA BOROWA WIEŚ - UKS RUCH RADZIONKÓW 1:0
2022-05-28/15:00 GKS PIAST GLIWICE S.A. - DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 1:0
2022-06-02/17:30 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM - TS SZOMBIERKI BYTOM 3:4
Kolejka nr 9
2022-05-20/18:00 SKS GWAREK ZABRZE - GKS PIAST GLIWICE S.A. 2:0
2022-05-20/18:15 TS SZOMBIERKI BYTOM - UKS UNIA STRZYBNICA 6:2
2022-05-21/13:30 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA - KS BURZA BOROWA WIEŚ 0:2
2022-05-22/12:30 UKS RUCH RADZIONKÓW - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM 1:3
Kolejka nr 8
2022-05-13/17:00 UKS UNIA STRZYBNICA - UKS RUCH RADZIONKÓW 1:2
2022-05-13/17:30 KS BURZA BOROWA WIEŚ - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM 1:0
2022-05-14/13:30 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA - SKS GWAREK ZABRZE 0:0
2022-05-14/14:30 GKS PIAST GLIWICE S.A. - TS SZOMBIERKI BYTOM 0:4
Kolejka nr 7
2022-05-05/17:15 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA - TS SZOMBIERKI BYTOM 1:3
2022-05-06/16:00 GKS PIAST GLIWICE S.A. - UKS RUCH RADZIONKÓW 0:1
2022-05-06/17:30 UKS UNIA STRZYBNICA - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM 0:2
2022-05-06/18:00 SKS GWAREK ZABRZE - KS BURZA BOROWA WIEŚ 4:1
Kolejka nr 6
2022-04-29/15:45 TS SZOMBIERKI BYTOM - SKS GWAREK ZABRZE 0:2
2022-04-29/17:30 KS BURZA BOROWA WIEŚ - UKS UNIA STRZYBNICA 1:0
2022-04-30/09:00 UKS RUCH RADZIONKÓW - DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 4:0
2022-04-30/11:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM - GKS PIAST GLIWICE S.A. 4:5
Kolejka nr 5
2022-04-22/17:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - KS BURZA BOROWA WIEŚ 5:2
2022-04-22/17:00 GKS PIAST GLIWICE S.A. - UKS UNIA STRZYBNICA 5:2
2022-04-22/18:00 SKS GWAREK ZABRZE - UKS RUCH RADZIONKÓW 3:0
2022-04-23/17:00 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM 1:1
Kolejka nr 4
2022-04-08/17:00 UKS UNIA STRZYBNICA - DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 2:4
2022-04-08/17:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM - SKS GWAREK ZABRZE 0:2
2022-04-08/17:30 KS BURZA BOROWA WIEŚ - GKS PIAST GLIWICE S.A. 0:2
2022-04-09/09:00 UKS RUCH RADZIONKÓW - TS SZOMBIERKI BYTOM 4:6
Kolejka nr 3
2022-03-30/17:00 UKS RUCH RADZIONKÓW - KS BURZA BOROWA WIEŚ 0:2
2022-03-31/18:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM 1:2
2022-04-19/19:00 SKS GWAREK ZABRZE - UKS UNIA STRZYBNICA 5:0
2022-04-28/17:15 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA - GKS PIAST GLIWICE S.A. 2:0
Kolejka nr 2
2022-03-25/16:30 GKS PIAST GLIWICE S.A. - SKS GWAREK ZABRZE 0:2
2022-03-25/16:30 UKS UNIA STRZYBNICA - TS SZOMBIERKI BYTOM 0:3
2022-03-25/17:00 KS BURZA BOROWA WIEŚ - DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 0:1
2022-03-26/14:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM - UKS RUCH RADZIONKÓW 2:0
Kolejka nr 1
2022-03-13/16:00 SKS GWAREK ZABRZE - DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 2:0
2022-03-18/17:30 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM - KS BURZA BOROWA WIEŚ 7:3
2022-03-19/10:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - GKS PIAST GLIWICE S.A. 6:0
2022-03-20/12:15 UKS RUCH RADZIONKÓW - UKS UNIA STRZYBNICA 7:2

Sponsor techniczny Śląskiego ZPN