Bytom: VI liga okręgowa D2 Młodzik (RW)

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 TS SZOMBIERKI III BYTOM 8 21 7 0 1 45:7
2 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE 8 16 5 1 2 27:20
3 TS SZOMBIERKI II BYTOM 8 13 4 1 3 30:25
4 KS ORZEŁ BOBROWNIKI 8 9 3 0 5 26:37
5 VACAT ! 0 0 0 0 0 0:0
6 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA 8 0 0 0 8 8:47
Kolejka nr 10
2022-06-13/17:00 VACAT ! - KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA -:-
2022-06-13/17:00 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE - TS SZOMBIERKI II BYTOM 4:3
2022-06-13/17:00 TS SZOMBIERKI III BYTOM - KS ORZEŁ BOBROWNIKI 5:1
Kolejka nr 10
2022-06-13/17:00 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE - TS SZOMBIERKI II BYTOM 4:3
2022-06-13/17:00 TS SZOMBIERKI III BYTOM - KS ORZEŁ BOBROWNIKI 5:1
Kolejka nr 9
2022-06-14/18:30 TS SZOMBIERKI II BYTOM - TS SZOMBIERKI III BYTOM 2:3
2022-06-15/17:30 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA - UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE 2:7
Kolejka nr 8
2022-05-30/17:00 KS ORZEŁ BOBROWNIKI - TS SZOMBIERKI II BYTOM 4:7
2022-05-30/17:30 TS SZOMBIERKI III BYTOM - KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA 9:0
Kolejka nr 7
2022-05-23/17:00 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE - TS SZOMBIERKI III BYTOM 1:8
2022-05-23/17:30 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA - KS ORZEŁ BOBROWNIKI 3:5
Kolejka nr 6
2022-05-16/17:00 KS ORZEŁ BOBROWNIKI - UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE 2:6
2022-05-16/17:30 TS SZOMBIERKI II BYTOM - KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA 8:1
Kolejka nr 5
2022-05-09/17:00 KS ORZEŁ BOBROWNIKI - TS SZOMBIERKI III BYTOM 0:5
2022-05-26/18:30 TS SZOMBIERKI II BYTOM - UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE 2:2
Kolejka nr 4
2022-05-02/17:00 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE - KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA 2:0
2022-05-04/18:00 TS SZOMBIERKI III BYTOM - TS SZOMBIERKI II BYTOM 6:0
Kolejka nr 3
2022-04-25/17:00 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA - TS SZOMBIERKI III BYTOM 0:9
2022-04-25/17:00 TS SZOMBIERKI II BYTOM - KS ORZEŁ BOBROWNIKI 7:5
Kolejka nr 2
2022-04-11/17:00 TS SZOMBIERKI III BYTOM - UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE 0:3
2022-04-11/17:30 KS ORZEŁ BOBROWNIKI - KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA 6:2
Kolejka nr 1
2022-04-28/17:30 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE - KS ORZEŁ BOBROWNIKI 2:3
2022-04-28/17:30 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA - TS SZOMBIERKI II BYTOM 0:1
Kolejka nr 1
2022-04-28/17:30 TS SZOMBIERKI III BYTOM - VACAT ! -:-
Kolejka nr 2
2022-04-11/17:00 VACAT ! - TS SZOMBIERKI II BYTOM -:-
Kolejka nr 3
2022-04-25/17:00 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE - VACAT ! -:-
Kolejka nr 4
2022-05-02/17:00 VACAT ! - KS ORZEŁ BOBROWNIKI -:-
Kolejka nr 5
2022-05-09/17:00 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA - VACAT ! -:-
Kolejka nr 6
2022-05-16/17:00 VACAT ! - TS SZOMBIERKI III BYTOM -:-
Kolejka nr 7
2022-05-23/17:00 TS SZOMBIERKI II BYTOM - VACAT ! -:-
Kolejka nr 8
2022-05-30/17:00 VACAT ! - UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE -:-
Kolejka nr 9
2022-06-06/17:00 KS ORZEŁ BOBROWNIKI - VACAT ! -:-
Kolejka nr 10
2022-06-13/17:00 VACAT ! - KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA -:-

Sponsor techniczny Śląskiego ZPN