Kolegium sędziów

Bethesda Premier Cup - Waszyngton: Nasi sędziowie w elitarnym gronie arbitrów.

23/11/2023 20:18

Miło nam poinformować, że nasi sędziowie Bartosz Niewiadomski, Krzysztof Szydłowski oraz Jakub Kaniowski sędziowali turniej Bethesda Premier Cup w Waszyngtonie w dniach 10-19 listopada.


Ten prestiżowy turniej młodzieżowy, obejmujący rozgrywki zarówno chłopców, jak i dziewcząt oraz jest czwartym co do wielkości tego typu wydarzeniem w Stanach Zjednoczonych.

Zostali oni wyselekcjonowani jako 13-osobowa grupa spośród sędziów z całego świata przez międzynarodową organizację Referee Abroad razem z sędziami z m.in. Szwecji, Wielkiej Brytanii, czy Hiszpanii.

Podczas turnieju mieli zaszczyt być obserwowani przez sędziów z różnych krajów, a wsparcie i wskazówki udzielała im elita, takie postaci jak Rob Fereday, były sędzia FIFA, oraz Claudio Gavilucci, doświadczony arbiter włoskiej Serie A.

Serdecznie gratulujemy naszym sędziom i życzymy, aby zdobyte doświadczenie zaowocowało dalszym rozwojem ich kariery na krajowej scenie sędziowskiej. Dziękujemy również kolegom za godne reprezentowanie naszego Kolegium