Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS ORZEŁ BIAŁY PIEKARY ŚLĄSKIE | 13 | 33 | 11 | 0 | 2 | 45:11 |
2 | TS TARNOWICZANKA | 13 | 29 | 9 | 2 | 2 | 56:16 |
3 | LKS TEMPO STOLARZOWICE | 13 | 29 | 9 | 2 | 2 | 40:18 |
4 | LKS ISKRA POŁOMIA | 13 | 28 | 9 | 1 | 3 | 38:22 |
5 | LKS TĘCZA ZENDEK | 13 | 26 | 8 | 2 | 3 | 36:22 |
6 | LKS UNIA ŚWIERKLANIEC | 13 | 20 | 6 | 2 | 5 | 37:29 |
7 | GKS ROZBARK BYTOM | 13 | 18 | 6 | 0 | 7 | 34:41 |
8 | KS GÓRNIK II BOBROWNIKI ŚLĄSKIE | 13 | 18 | 6 | 0 | 7 | 33:34 |
9 | LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE | 13 | 16 | 5 | 1 | 7 | 28:37 |
10 | LKS II ŻYGLIN | 13 | 13 | 4 | 1 | 8 | 29:30 |
11 | UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE | 13 | 12 | 4 | 0 | 9 | 23:52 |
12 | LKS NAPRZÓD WIESZOWA | 13 | 11 | 3 | 2 | 8 | 33:42 |
13 | LKS ORZEŁ KOTY | 13 | 7 | 2 | 1 | 10 | 20:52 |
14 | LKS ZGODA REPTY | 13 | 6 | 2 | 0 | 11 | 20:66 |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-18/00:00 | KS ORZEŁ BIAŁY PIEKARY ŚLĄSKIE | - | LKS NAPRZÓD WIESZOWA | 3:0 |
2023-11-18/13:30 | LKS UNIA ŚWIERKLANIEC | - | LKS II ŻYGLIN | 3:3 |
2023-11-18/13:30 | LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE | - | KS GÓRNIK II BOBROWNIKI ŚLĄSKIE | 2:6 |
2023-11-18/13:31 | GKS ROZBARK BYTOM | - | LKS TEMPO STOLARZOWICE | 1:4 |
2023-11-18/14:00 | LKS TĘCZA ZENDEK | - | LKS ORZEŁ KOTY | 8:2 |
2023-11-18/17:00 | TS TARNOWICZANKA | - | LKS ISKRA POŁOMIA | 2:2 |
2023-11-19/14:45 | LKS ZGODA REPTY | - | UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE | 1:3 |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-18/00:00 | KS ORZEŁ BIAŁY PIEKARY ŚLĄSKIE | - | LKS NAPRZÓD WIESZOWA | 3:0 |
2023-11-18/13:30 | LKS UNIA ŚWIERKLANIEC | - | LKS II ŻYGLIN | 3:3 |
2023-11-18/13:30 | LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE | - | KS GÓRNIK II BOBROWNIKI ŚLĄSKIE | 2:6 |
2023-11-18/13:31 | GKS ROZBARK BYTOM | - | LKS TEMPO STOLARZOWICE | 1:4 |
2023-11-18/14:00 | LKS TĘCZA ZENDEK | - | LKS ORZEŁ KOTY | 8:2 |
2023-11-18/17:00 | TS TARNOWICZANKA | - | LKS ISKRA POŁOMIA | 2:2 |
2023-11-19/14:45 | LKS ZGODA REPTY | - | UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE | 1:3 |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-11/11:00 | LKS ISKRA POŁOMIA | - | LKS II ŻYGLIN | 4:1 |
2023-11-11/13:30 | LKS ORZEŁ KOTY | - | LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE | 1:2 |
2023-11-11/13:30 | GKS ROZBARK BYTOM | - | UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE | 2:3 |
2023-11-11/13:30 | LKS UNIA ŚWIERKLANIEC | - | LKS TĘCZA ZENDEK | 5:3 |
2023-11-12/13:30 | LKS ZGODA REPTY | - | TS TARNOWICZANKA | 1:9 |
2023-11-12/14:00 | LKS NAPRZÓD WIESZOWA | - | LKS TEMPO STOLARZOWICE | 3:4 |
2023-11-12/16:00 | KS GÓRNIK II BOBROWNIKI ŚLĄSKIE | - | KS ORZEŁ BIAŁY PIEKARY ŚLĄSKIE | 0:5 |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-04/11:00 | KS ORZEŁ BIAŁY PIEKARY ŚLĄSKIE | - | LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE | 6:1 |
2023-11-04/14:00 | LKS UNIA ŚWIERKLANIEC | - | LKS ORZEŁ KOTY | 5:0 |
2023-11-04/14:00 | TS TARNOWICZANKA | - | GKS ROZBARK BYTOM | 10:0 |
2023-11-04/14:00 | LKS TEMPO STOLARZOWICE | - | KS GÓRNIK II BOBROWNIKI ŚLĄSKIE | 5:1 |
2023-11-05/11:00 | LKS II ŻYGLIN | - | LKS ZGODA REPTY | 1:4 |
2023-11-05/14:00 | LKS TĘCZA ZENDEK | - | LKS ISKRA POŁOMIA | 0:1 |
2023-11-05/14:00 | LKS NAPRZÓD WIESZOWA | - | UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE | 7:2 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-28/14:00 | LKS ORZEŁ KOTY | - | KS ORZEŁ BIAŁY PIEKARY ŚLĄSKIE | 0:3 |
2023-10-28/14:00 | LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE | - | LKS TEMPO STOLARZOWICE | 1:3 |
2023-10-28/14:00 | LKS ISKRA POŁOMIA | - | LKS UNIA ŚWIERKLANIEC | 1:2 |
2023-10-29/14:00 | KS GÓRNIK II BOBROWNIKI ŚLĄSKIE | - | UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE | 4:1 |
2023-10-29/14:00 | LKS NAPRZÓD WIESZOWA | - | TS TARNOWICZANKA | 2:5 |
2023-10-29/14:00 | LKS ZGODA REPTY | - | LKS TĘCZA ZENDEK | 1:3 |
2023-10-29/17:30 | GKS ROZBARK BYTOM | - | LKS II ŻYGLIN | 4:3 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-21/15:00 | LKS ISKRA POŁOMIA | - | LKS ORZEŁ KOTY | 6:1 |
2023-10-21/15:00 | LKS UNIA ŚWIERKLANIEC | - | LKS ZGODA REPTY | 3:0 |
2023-10-21/15:00 | LKS TĘCZA ZENDEK | - | GKS ROZBARK BYTOM | 3:1 |
2023-10-21/15:00 | TS TARNOWICZANKA | - | KS GÓRNIK II BOBROWNIKI ŚLĄSKIE | 6:0 |
2023-10-21/15:00 | LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE | - | UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE | 3:2 |
2023-10-21/15:00 | LKS TEMPO STOLARZOWICE | - | KS ORZEŁ BIAŁY PIEKARY ŚLĄSKIE | 0:1 |
2023-10-22/11:00 | LKS II ŻYGLIN | - | LKS NAPRZÓD WIESZOWA | 5:2 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-14/12:30 | KS ORZEŁ BIAŁY PIEKARY ŚLĄSKIE | - | UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE | 2:1 |
2023-10-14/15:00 | LKS ORZEŁ KOTY | - | LKS TEMPO STOLARZOWICE | 2:2 |
2023-10-14/15:00 | LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE | - | TS TARNOWICZANKA | 0:4 |
2023-10-14/15:00 | KS GÓRNIK II BOBROWNIKI ŚLĄSKIE | - | LKS II ŻYGLIN | 1:4 |
2023-10-14/15:00 | GKS ROZBARK BYTOM | - | LKS UNIA ŚWIERKLANIEC | 4:0 |
2023-10-15/15:00 | LKS ZGODA REPTY | - | LKS ISKRA POŁOMIA | 0:6 |
2023-10-15/18:00 | LKS NAPRZÓD WIESZOWA | - | LKS TĘCZA ZENDEK | 1:2 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-07/15:00 | LKS ISKRA POŁOMIA | - | GKS ROZBARK BYTOM | 4:3 |
2023-10-07/15:00 | LKS UNIA ŚWIERKLANIEC | - | LKS NAPRZÓD WIESZOWA | 2:2 |
2023-10-07/15:00 | LKS TĘCZA ZENDEK | - | KS GÓRNIK II BOBROWNIKI ŚLĄSKIE | 3:0 |
2023-10-07/15:00 | TS TARNOWICZANKA | - | KS ORZEŁ BIAŁY PIEKARY ŚLĄSKIE | 1:2 |
2023-10-07/15:00 | LKS TEMPO STOLARZOWICE | - | UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE | 5:0 |
2023-10-08/11:00 | LKS II ŻYGLIN | - | LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE | 0:1 |
2023-10-08/15:00 | LKS ZGODA REPTY | - | LKS ORZEŁ KOTY | 1:2 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-30/16:00 | LKS ORZEŁ KOTY | - | UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE | 3:6 |
2023-09-30/16:00 | LKS TEMPO STOLARZOWICE | - | TS TARNOWICZANKA | 1:3 |
2023-09-30/16:00 | KS ORZEŁ BIAŁY PIEKARY ŚLĄSKIE | - | LKS II ŻYGLIN | 1:3 |
2023-09-30/16:00 | LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE | - | LKS TĘCZA ZENDEK | 2:4 |
2023-09-30/16:00 | GKS ROZBARK BYTOM | - | LKS ZGODA REPTY | 7:3 |
2023-10-01/16:00 | KS GÓRNIK II BOBROWNIKI ŚLĄSKIE | - | LKS UNIA ŚWIERKLANIEC | 3:0 |
2023-10-01/18:00 | LKS NAPRZÓD WIESZOWA | - | LKS ISKRA POŁOMIA | 2:4 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-23/16:00 | GKS ROZBARK BYTOM | - | LKS ORZEŁ KOTY | 5:4 |
2023-09-23/16:00 | LKS ISKRA POŁOMIA | - | KS GÓRNIK II BOBROWNIKI ŚLĄSKIE | 2:1 |
2023-09-23/16:00 | LKS UNIA ŚWIERKLANIEC | - | LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE | 2:1 |
2023-09-23/16:00 | LKS TĘCZA ZENDEK | - | KS ORZEŁ BIAŁY PIEKARY ŚLĄSKIE | 2:5 |
2023-09-24/11:00 | LKS II ŻYGLIN | - | LKS TEMPO STOLARZOWICE | 0:2 |
2023-09-24/15:00 | TS TARNOWICZANKA | - | UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE | 2:3 |
2023-09-24/16:00 | LKS ZGODA REPTY | - | LKS NAPRZÓD WIESZOWA | 5:4 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-16/11:00 | KS ORZEŁ BIAŁY PIEKARY ŚLĄSKIE | - | LKS UNIA ŚWIERKLANIEC | 4:1 |
2023-09-16/16:00 | LKS ORZEŁ KOTY | - | TS TARNOWICZANKA | 1:5 |
2023-09-16/16:00 | LKS TEMPO STOLARZOWICE | - | LKS TĘCZA ZENDEK | 2:2 |
2023-09-16/16:00 | LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE | - | LKS ISKRA POŁOMIA | 2:3 |
2023-09-17/11:00 | LKS II ŻYGLIN | - | UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE | 9:1 |
2023-09-17/16:00 | KS GÓRNIK II BOBROWNIKI ŚLĄSKIE | - | LKS ZGODA REPTY | 7:2 |
2023-09-17/17:00 | LKS NAPRZÓD WIESZOWA | - | GKS ROZBARK BYTOM | 2:1 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-08/17:30 | GKS ROZBARK BYTOM | - | KS GÓRNIK II BOBROWNIKI ŚLĄSKIE | 3:2 |
2023-09-09/16:30 | LKS ISKRA POŁOMIA | - | KS ORZEŁ BIAŁY PIEKARY ŚLĄSKIE | 1:4 |
2023-09-09/16:30 | LKS UNIA ŚWIERKLANIEC | - | LKS TEMPO STOLARZOWICE | 1:3 |
2023-09-09/16:30 | LKS TĘCZA ZENDEK | - | UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE | 2:1 |
2023-09-10/11:00 | LKS II ŻYGLIN | - | TS TARNOWICZANKA | 0:3 |
2023-09-10/15:00 | LKS ZGODA REPTY | - | LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE | 1:7 |
2023-09-10/17:00 | LKS NAPRZÓD WIESZOWA | - | LKS ORZEŁ KOTY | 5:2 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-02/16:30 | LKS ORZEŁ KOTY | - | LKS II ŻYGLIN | 1:0 |
2023-09-02/16:30 | TS TARNOWICZANKA | - | LKS TĘCZA ZENDEK | 1:1 |
2023-09-02/16:30 | LKS UNIA ŚWIERKLANIEC | - | UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE | 10:0 |
2023-09-02/16:30 | LKS TEMPO STOLARZOWICE | - | LKS ISKRA POŁOMIA | 4:2 |
2023-09-02/16:30 | KS ORZEŁ BIAŁY PIEKARY ŚLĄSKIE | - | LKS ZGODA REPTY | 9:0 |
2023-09-02/16:30 | LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE | - | GKS ROZBARK BYTOM | 3:2 |
2023-09-03/16:30 | KS GÓRNIK II BOBROWNIKI ŚLĄSKIE | - | LKS NAPRZÓD WIESZOWA | 4:0 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-26/15:00 | LKS ISKRA POŁOMIA | - | UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE | 2:0 |
2023-08-26/17:00 | LKS UNIA ŚWIERKLANIEC | - | TS TARNOWICZANKA | 3:5 |
2023-08-27/12:00 | LKS TĘCZA ZENDEK | - | LKS II ŻYGLIN | 3:0 |
2023-08-27/17:00 | KS GÓRNIK II BOBROWNIKI ŚLĄSKIE | - | LKS ORZEŁ KOTY | 4:1 |
2023-08-27/17:00 | LKS NAPRZÓD WIESZOWA | - | LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE | 3:3 |
2023-08-27/17:00 | LKS ZGODA REPTY | - | LKS TEMPO STOLARZOWICE | 1:5 |
2023-09-06/20:00 | GKS ROZBARK BYTOM | - | KS ORZEŁ BIAŁY PIEKARY ŚLĄSKIE | 1:0 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-06/11:00 | KS ORZEŁ BIAŁY PIEKARY ŚLĄSKIE | - | GKS ROZBARK BYTOM | -:- |
2024-04-06/17:00 | LKS ORZEŁ KOTY | - | KS GÓRNIK II BOBROWNIKI ŚLĄSKIE | -:- |
2024-04-06/17:00 | LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE | - | LKS NAPRZÓD WIESZOWA | -:- |
2024-04-06/17:00 | LKS TEMPO STOLARZOWICE | - | LKS ZGODA REPTY | -:- |
2024-04-06/17:00 | UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE | - | LKS ISKRA POŁOMIA | -:- |
2024-04-06/17:00 | TS TARNOWICZANKA | - | LKS UNIA ŚWIERKLANIEC | -:- |
2024-04-07/14:00 | LKS II ŻYGLIN | - | LKS TĘCZA ZENDEK | -:- |
Kolejka nr 15 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-13/17:00 | LKS TĘCZA ZENDEK | - | TS TARNOWICZANKA | -:- |
2024-04-13/17:00 | UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE | - | LKS UNIA ŚWIERKLANIEC | -:- |
2024-04-13/17:00 | LKS ISKRA POŁOMIA | - | LKS TEMPO STOLARZOWICE | -:- |
2024-04-13/17:00 | GKS ROZBARK BYTOM | - | LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE | -:- |
2024-04-14/11:00 | LKS II ŻYGLIN | - | LKS ORZEŁ KOTY | -:- |
2024-04-14/17:00 | LKS ZGODA REPTY | - | KS ORZEŁ BIAŁY PIEKARY ŚLĄSKIE | -:- |
2024-04-14/17:00 | LKS NAPRZÓD WIESZOWA | - | KS GÓRNIK II BOBROWNIKI ŚLĄSKIE | -:- |
Kolejka nr 16 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-20/11:00 | KS ORZEŁ BIAŁY PIEKARY ŚLĄSKIE | - | LKS ISKRA POŁOMIA | -:- |
2024-04-20/17:00 | LKS ORZEŁ KOTY | - | LKS NAPRZÓD WIESZOWA | -:- |
2024-04-20/17:00 | LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE | - | LKS ZGODA REPTY | -:- |
2024-04-20/17:00 | LKS TEMPO STOLARZOWICE | - | LKS UNIA ŚWIERKLANIEC | -:- |
2024-04-20/17:00 | UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE | - | LKS TĘCZA ZENDEK | -:- |
2024-04-20/17:00 | TS TARNOWICZANKA | - | LKS II ŻYGLIN | -:- |
2024-04-21/17:00 | KS GÓRNIK II BOBROWNIKI ŚLĄSKIE | - | GKS ROZBARK BYTOM | -:- |
Kolejka nr 17 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-27/17:00 | TS TARNOWICZANKA | - | LKS ORZEŁ KOTY | -:- |
2024-04-27/17:00 | UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE | - | LKS II ŻYGLIN | -:- |
2024-04-27/17:00 | LKS TĘCZA ZENDEK | - | LKS TEMPO STOLARZOWICE | -:- |
2024-04-27/17:00 | LKS UNIA ŚWIERKLANIEC | - | KS ORZEŁ BIAŁY PIEKARY ŚLĄSKIE | -:- |
2024-04-27/17:00 | LKS ISKRA POŁOMIA | - | LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE | -:- |
2024-04-28/17:00 | LKS ZGODA REPTY | - | KS GÓRNIK II BOBROWNIKI ŚLĄSKIE | -:- |
2024-04-28/17:00 | GKS ROZBARK BYTOM | - | LKS NAPRZÓD WIESZOWA | -:- |
Kolejka nr 18 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-01/11:00 | LKS ORZEŁ KOTY | - | GKS ROZBARK BYTOM | -:- |
2024-05-01/11:00 | LKS NAPRZÓD WIESZOWA | - | LKS ZGODA REPTY | -:- |
2024-05-01/11:00 | KS GÓRNIK II BOBROWNIKI ŚLĄSKIE | - | LKS ISKRA POŁOMIA | -:- |
2024-05-01/11:00 | LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE | - | LKS UNIA ŚWIERKLANIEC | -:- |
2024-05-01/11:00 | KS ORZEŁ BIAŁY PIEKARY ŚLĄSKIE | - | LKS TĘCZA ZENDEK | -:- |
2024-05-01/11:00 | LKS TEMPO STOLARZOWICE | - | LKS II ŻYGLIN | -:- |
2024-05-01/11:00 | UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE | - | TS TARNOWICZANKA | -:- |
Kolejka nr 19 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-04/17:00 | UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE | - | LKS ORZEŁ KOTY | -:- |
2024-05-04/17:00 | TS TARNOWICZANKA | - | LKS TEMPO STOLARZOWICE | -:- |
2024-05-04/17:00 | LKS TĘCZA ZENDEK | - | LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE | -:- |
2024-05-04/17:00 | LKS UNIA ŚWIERKLANIEC | - | KS GÓRNIK II BOBROWNIKI ŚLĄSKIE | -:- |
2024-05-04/17:00 | LKS ISKRA POŁOMIA | - | LKS NAPRZÓD WIESZOWA | -:- |
2024-05-05/11:00 | LKS II ŻYGLIN | - | KS ORZEŁ BIAŁY PIEKARY ŚLĄSKIE | -:- |
2024-05-05/17:00 | LKS ZGODA REPTY | - | GKS ROZBARK BYTOM | -:- |
Kolejka nr 20 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-11/11:00 | KS ORZEŁ BIAŁY PIEKARY ŚLĄSKIE | - | TS TARNOWICZANKA | -:- |
2024-05-11/17:00 | LKS ORZEŁ KOTY | - | LKS ZGODA REPTY | -:- |
2024-05-11/17:00 | GKS ROZBARK BYTOM | - | LKS ISKRA POŁOMIA | -:- |
2024-05-11/17:00 | LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE | - | LKS II ŻYGLIN | -:- |
2024-05-11/17:00 | UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE | - | LKS TEMPO STOLARZOWICE | -:- |
2024-05-12/17:00 | LKS NAPRZÓD WIESZOWA | - | LKS UNIA ŚWIERKLANIEC | -:- |
2024-05-12/17:00 | KS GÓRNIK II BOBROWNIKI ŚLĄSKIE | - | LKS TĘCZA ZENDEK | -:- |
Kolejka nr 21 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-18/17:00 | LKS TEMPO STOLARZOWICE | - | LKS ORZEŁ KOTY | -:- |
2024-05-18/17:00 | UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE | - | KS ORZEŁ BIAŁY PIEKARY ŚLĄSKIE | -:- |
2024-05-18/17:00 | TS TARNOWICZANKA | - | LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE | -:- |
2024-05-18/17:00 | LKS UNIA ŚWIERKLANIEC | - | GKS ROZBARK BYTOM | -:- |
2024-05-18/17:00 | LKS ISKRA POŁOMIA | - | LKS ZGODA REPTY | -:- |
2024-05-19/11:00 | LKS II ŻYGLIN | - | KS GÓRNIK II BOBROWNIKI ŚLĄSKIE | -:- |
2024-05-19/17:00 | LKS TĘCZA ZENDEK | - | LKS NAPRZÓD WIESZOWA | -:- |
Kolejka nr 22 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-25/11:00 | KS ORZEŁ BIAŁY PIEKARY ŚLĄSKIE | - | LKS TEMPO STOLARZOWICE | -:- |
2024-05-25/17:00 | LKS ORZEŁ KOTY | - | LKS ISKRA POŁOMIA | -:- |
2024-05-25/17:00 | GKS ROZBARK BYTOM | - | LKS TĘCZA ZENDEK | -:- |
2024-05-25/17:00 | UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE | - | LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE | -:- |
2024-05-26/17:00 | LKS ZGODA REPTY | - | LKS UNIA ŚWIERKLANIEC | -:- |
2024-05-26/17:00 | LKS NAPRZÓD WIESZOWA | - | LKS II ŻYGLIN | -:- |
2024-05-26/17:00 | KS GÓRNIK II BOBROWNIKI ŚLĄSKIE | - | TS TARNOWICZANKA | -:- |
Kolejka nr 23 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-01/11:00 | KS ORZEŁ BIAŁY PIEKARY ŚLĄSKIE | - | LKS ORZEŁ KOTY | -:- |
2024-06-01/17:00 | LKS TEMPO STOLARZOWICE | - | LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE | -:- |
2024-06-01/17:00 | UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE | - | KS GÓRNIK II BOBROWNIKI ŚLĄSKIE | -:- |
2024-06-01/17:00 | TS TARNOWICZANKA | - | LKS NAPRZÓD WIESZOWA | -:- |
2024-06-01/17:00 | LKS TĘCZA ZENDEK | - | LKS ZGODA REPTY | -:- |
2024-06-01/17:00 | LKS UNIA ŚWIERKLANIEC | - | LKS ISKRA POŁOMIA | -:- |
2024-06-02/11:00 | LKS II ŻYGLIN | - | GKS ROZBARK BYTOM | -:- |
Kolejka nr 24 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-08/17:00 | LKS ORZEŁ KOTY | - | LKS UNIA ŚWIERKLANIEC | -:- |
2024-06-08/17:00 | LKS ISKRA POŁOMIA | - | LKS TĘCZA ZENDEK | -:- |
2024-06-08/17:00 | GKS ROZBARK BYTOM | - | TS TARNOWICZANKA | -:- |
2024-06-08/17:00 | UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE | - | LKS NAPRZÓD WIESZOWA | -:- |
2024-06-08/17:00 | LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE | - | KS ORZEŁ BIAŁY PIEKARY ŚLĄSKIE | -:- |
2024-06-09/17:00 | LKS ZGODA REPTY | - | LKS II ŻYGLIN | -:- |
2024-06-09/17:00 | KS GÓRNIK II BOBROWNIKI ŚLĄSKIE | - | LKS TEMPO STOLARZOWICE | -:- |
Kolejka nr 25 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-15/11:00 | KS ORZEŁ BIAŁY PIEKARY ŚLĄSKIE | - | KS GÓRNIK II BOBROWNIKI ŚLĄSKIE | -:- |
2024-06-15/17:00 | LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE | - | LKS ORZEŁ KOTY | -:- |
2024-06-15/17:00 | LKS TEMPO STOLARZOWICE | - | LKS NAPRZÓD WIESZOWA | -:- |
2024-06-15/17:00 | UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE | - | GKS ROZBARK BYTOM | -:- |
2024-06-15/17:00 | TS TARNOWICZANKA | - | LKS ZGODA REPTY | -:- |
2024-06-15/17:00 | LKS II ŻYGLIN | - | LKS ISKRA POŁOMIA | -:- |
2024-06-15/17:00 | LKS TĘCZA ZENDEK | - | LKS UNIA ŚWIERKLANIEC | -:- |
Kolejka nr 26 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-23/17:00 | LKS ORZEŁ KOTY | - | LKS TĘCZA ZENDEK | -:- |
2024-06-23/17:00 | LKS II ŻYGLIN | - | LKS UNIA ŚWIERKLANIEC | -:- |
2024-06-23/17:00 | LKS ISKRA POŁOMIA | - | TS TARNOWICZANKA | -:- |
2024-06-23/17:00 | UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE | - | LKS ZGODA REPTY | -:- |
2024-06-23/17:00 | LKS TEMPO STOLARZOWICE | - | GKS ROZBARK BYTOM | -:- |
2024-06-23/17:00 | LKS NAPRZÓD WIESZOWA | - | KS ORZEŁ BIAŁY PIEKARY ŚLĄSKIE | -:- |
2024-06-23/17:00 | KS GÓRNIK II BOBROWNIKI ŚLĄSKIE | - | LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE | -:- |