Bytom: Klasa A

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 19 49 16 1 2 79:27
2 UKS UNIA STRZYBNICA 19 39 12 3 4 67:27
3 TSPN NADZIEJA BYTOM 18 35 10 5 3 56:31
4 LKS PIAST OŻAROWICE 19 34 11 1 7 50:42
5 UKS RUCH RADZIONKÓW 19 33 11 0 8 64:45
6 TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY 19 32 10 2 7 56:45
7 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 17 29 9 2 6 34:35
8 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA 18 28 8 4 6 44:30
9 LKS SOKÓŁ ORZECH 18 28 9 1 8 44:40
10 BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM 18 20 6 2 10 57:66
11 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 16 19 5 4 7 40:44
12 KS NITRON KRUPSKI MŁYN 18 18 5 3 10 18:37
13 KS ORZEŁ BOBROWNIKI 19 13 4 1 14 23:67
14 TS ISKRA LASOWICE 18 11 3 2 13 28:58
15 PTS RODŁO GÓRNIKI 19 7 2 1 16 19:85
Kolejka nr 21
2024-04-19/20:15 TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY - PTS RODŁO GÓRNIKI 7:1
2024-04-20/15:00 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA - UKS UNIA STRZYBNICA -:-
2024-04-20/15:00 LKS SOKÓŁ ORZECH - KS NITRON KRUPSKI MŁYN -:-
2024-04-20/15:00 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE -:-
2024-04-20/15:30 KS ORZEŁ BOBROWNIKI - TS ISKRA LASOWICE -:-
2024-04-20/17:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE -:-
2024-04-21/13:45 UKS RUCH RADZIONKÓW - TSPN NADZIEJA BYTOM -:-
Kolejka nr 21
2024-04-19/20:15 TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY - PTS RODŁO GÓRNIKI 7:1
Kolejka nr 20
2024-04-13/13:00 LKS PIAST OŻAROWICE - TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY 1:5
2024-04-13/15:00 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - KS ORZEŁ BOBROWNIKI 3:2
2024-04-13/17:00 TSPN NADZIEJA BYTOM - BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM 2:1
2024-04-13/17:00 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - UKS RUCH RADZIONKÓW 3:2
2024-04-13/17:00 UKS UNIA STRZYBNICA - LKS SOKÓŁ ORZECH 4:0
2024-04-14/15:00 KS NITRON KRUPSKI MŁYN - KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA 0:3
2024-04-14/15:00 PTS RODŁO GÓRNIKI - DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 0:3
Kolejka nr 19
2024-04-06/13:30 UKS RUCH RADZIONKÓW - KS NITRON KRUPSKI MŁYN 1:0
2024-04-06/15:00 LKS PIAST OŻAROWICE - DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 7:2
2024-04-06/15:00 LKS SOKÓŁ ORZECH - PTS RODŁO GÓRNIKI 4:0
2024-04-06/15:30 KS ORZEŁ BOBROWNIKI - TSPN NADZIEJA BYTOM 3:7
2024-04-06/17:00 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA - UKS UNIA STRZYBNICA 0:1
2024-04-06/17:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 0:5
2024-04-06/17:00 TS ISKRA LASOWICE - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 0:1
Kolejka nr 18
2024-03-30/11:00 TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY - DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 8:3
2024-03-30/13:00 TSPN NADZIEJA BYTOM - TS ISKRA LASOWICE 6:3
2024-03-30/13:00 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - KS ORZEŁ BOBROWNIKI 7:1
2024-03-30/13:00 KS NITRON KRUPSKI MŁYN - BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM 1:2
2024-03-30/13:00 UKS UNIA STRZYBNICA - UKS RUCH RADZIONKÓW 6:2
2024-03-30/13:00 PTS RODŁO GÓRNIKI - KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA 1:1
2024-03-30/13:00 LKS PIAST OŻAROWICE - LKS SOKÓŁ ORZECH 1:2
Kolejka nr 17
2024-03-23/14:30 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - TSPN NADZIEJA BYTOM 1:1
2024-03-23/15:30 LKS SOKÓŁ ORZECH - TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY 3:2
2024-03-23/15:30 KS ORZEŁ BOBROWNIKI - KS NITRON KRUPSKI MŁYN 2:0
2024-03-23/15:30 TS ISKRA LASOWICE - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 1:7
2024-03-24/15:30 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA - LKS PIAST OŻAROWICE 1:3
2024-03-24/15:30 UKS RUCH RADZIONKÓW - PTS RODŁO GÓRNIKI 5:3
2024-04-02/19:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM - UKS UNIA STRZYBNICA 4:3
Kolejka nr 16
2024-03-16/12:30 UKS UNIA STRZYBNICA - KS ORZEŁ BOBROWNIKI 0:0
2024-03-16/15:30 KS NITRON KRUPSKI MŁYN - TS ISKRA LASOWICE 1:0
2024-03-16/15:30 LKS PIAST OŻAROWICE - UKS RUCH RADZIONKÓW 4:0
2024-03-17/15:00 TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY - KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA 4:2
2024-03-17/16:00 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 4:0
Kolejka nr 15
2023-11-22/18:30 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - TSPN NADZIEJA BYTOM 1:3
2023-11-26/11:00 LKS PIAST OŻAROWICE - BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM 3:1
2023-11-26/13:00 TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY - UKS RUCH RADZIONKÓW 0:9
2024-03-09/15:00 PTS RODŁO GÓRNIKI - KS ORZEŁ BOBROWNIKI 2:0
2024-03-09/15:00 TS ISKRA LASOWICE - UKS UNIA STRZYBNICA 1:5
Kolejka nr 14
2023-11-18/11:00 UKS RUCH RADZIONKÓW - DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 5:2
2023-11-18/13:30 TSPN NADZIEJA BYTOM - KS NITRON KRUPSKI MŁYN 5:0
2023-11-18/13:30 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - UKS UNIA STRZYBNICA 2:1
2023-11-18/13:30 KS ORZEŁ BOBROWNIKI - LKS PIAST OŻAROWICE 3:1
2023-11-18/13:30 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA - LKS SOKÓŁ ORZECH 4:2
2023-11-19/11:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM - TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY 10:1
2023-11-19/13:00 TS ISKRA LASOWICE - PTS RODŁO GÓRNIKI 2:3
Kolejka nr 13
2023-11-11/13:00 TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY - KS ORZEŁ BOBROWNIKI 5:0
2023-11-11/13:30 LKS SOKÓŁ ORZECH - UKS RUCH RADZIONKÓW 6:3
2023-11-11/13:30 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA - BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM 3:1
2023-11-11/13:30 LKS PIAST OŻAROWICE - TS ISKRA LASOWICE 5:1
2023-11-11/13:30 PTS RODŁO GÓRNIKI - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 1:4
2023-11-11/13:30 KS NITRON KRUPSKI MŁYN - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 1:4
2023-11-11/14:00 UKS UNIA STRZYBNICA - TSPN NADZIEJA BYTOM 2:2
Kolejka nr 12
2023-11-04/14:00 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - UKS UNIA STRZYBNICA 3:1
2023-11-04/14:00 TSPN NADZIEJA BYTOM - PTS RODŁO GÓRNIKI 4:1
2023-11-04/14:00 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - LKS PIAST OŻAROWICE 1:2
2023-11-04/14:00 TS ISKRA LASOWICE - TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY 2:0
2023-11-04/14:00 KS ORZEŁ BOBROWNIKI - DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 2:3
2023-11-04/15:30 UKS RUCH RADZIONKÓW - KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA 1:3
2023-11-05/12:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM - LKS SOKÓŁ ORZECH 6:3
Kolejka nr 11
2023-10-28/14:00 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA - BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM 0:0
2023-10-28/14:00 LKS SOKÓŁ ORZECH - KS ORZEŁ BOBROWNIKI 4:0
2023-10-28/14:00 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA - TS ISKRA LASOWICE 0:0
2023-10-28/14:00 LKS PIAST OŻAROWICE - TSPN NADZIEJA BYTOM 4:1
2023-10-28/14:00 UKS UNIA STRZYBNICA - KS NITRON KRUPSKI MŁYN 8:1
2023-10-29/13:00 TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 6:0
2023-10-29/14:00 PTS RODŁO GÓRNIKI - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 1:6
Kolejka nr 10
2023-10-21/14:30 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 2:0
2023-10-21/15:00 KS NITRON KRUPSKI MŁYN - PTS RODŁO GÓRNIKI 2:1
2023-10-21/15:00 TSPN NADZIEJA BYTOM - TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY 1:1
2023-10-21/15:00 TS ISKRA LASOWICE - LKS SOKÓŁ ORZECH 1:4
2023-10-21/15:00 KS ORZEŁ BOBROWNIKI - KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA 1:5
2023-10-22/11:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM - UKS RUCH RADZIONKÓW 3:7
2023-10-22/15:00 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - LKS PIAST OŻAROWICE 5:2
Kolejka nr 9
2023-10-14/15:00 LKS SOKÓŁ ORZECH - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 1:0
2023-10-14/15:00 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA - TSPN NADZIEJA BYTOM 3:3
2023-10-14/15:30 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA - TS ISKRA LASOWICE 4:1
2023-10-15/11:00 LKS PIAST OŻAROWICE - KS NITRON KRUPSKI MŁYN 3:1
2023-10-15/15:00 UKS RUCH RADZIONKÓW - KS ORZEŁ BOBROWNIKI 5:0
2023-10-15/15:00 PTS RODŁO GÓRNIKI - UKS UNIA STRZYBNICA 0:2
2023-10-15/15:30 TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 2:4
Kolejka nr 8
2023-10-07/14:00 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 3:3
2023-10-07/15:00 UKS UNIA STRZYBNICA - LKS PIAST OŻAROWICE 2:2
2023-10-07/15:00 KS NITRON KRUPSKI MŁYN - TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY 0:1
2023-10-07/15:00 TSPN NADZIEJA BYTOM - LKS SOKÓŁ ORZECH 1:1
2023-10-07/15:00 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA 2:2
2023-10-07/15:00 TS ISKRA LASOWICE - UKS RUCH RADZIONKÓW 4:5
2023-10-07/15:00 KS ORZEŁ BOBROWNIKI - BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM 3:1
Kolejka nr 7
2023-09-30/15:00 LKS SOKÓŁ ORZECH - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 1:2
2023-09-30/15:00 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA - KS NITRON KRUPSKI MŁYN 0:1
2023-09-30/16:00 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA - TSPN NADZIEJA BYTOM 4:2
2023-09-30/16:00 LKS PIAST OŻAROWICE - PTS RODŁO GÓRNIKI 4:0
2023-10-01/11:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM - TS ISKRA LASOWICE 4:6
2023-10-01/11:00 UKS RUCH RADZIONKÓW - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 1:3
2023-10-01/12:45 TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY - UKS UNIA STRZYBNICA 1:3
Kolejka nr 6
2023-09-23/16:00 PTS RODŁO GÓRNIKI - TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY 1:7
2023-09-23/16:00 UKS UNIA STRZYBNICA - DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 5:4
2023-09-23/16:00 KS NITRON KRUPSKI MŁYN - LKS SOKÓŁ ORZECH 3:0
2023-09-23/16:00 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA 3:1
2023-09-23/16:00 TSPN NADZIEJA BYTOM - UKS RUCH RADZIONKÓW 5:1
2023-09-23/16:00 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM 6:2
2023-09-23/16:00 TS ISKRA LASOWICE - KS ORZEŁ BOBROWNIKI 5:2
Kolejka nr 5
2023-09-16/15:00 LKS SOKÓŁ ORZECH - UKS UNIA STRZYBNICA 2:4
2023-09-16/15:30 KS ORZEŁ BOBROWNIKI - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 1:6
2023-09-16/16:00 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA - KS NITRON KRUPSKI MŁYN 2:2
2023-09-17/11:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM - TSPN NADZIEJA BYTOM 3:5
2023-09-17/13:00 TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY - LKS PIAST OŻAROWICE 3:1
2023-09-17/15:00 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA - PTS RODŁO GÓRNIKI 8:1
2023-09-17/16:00 UKS RUCH RADZIONKÓW - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 1:2
Kolejka nr 4
2023-09-09/16:30 UKS UNIA STRZYBNICA - KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA 3:2
2023-09-09/16:30 KS NITRON KRUPSKI MŁYN - UKS RUCH RADZIONKÓW 1:2
2023-09-09/16:30 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM 3:6
2023-09-09/16:30 TSPN NADZIEJA BYTOM - KS ORZEŁ BOBROWNIKI 1:2
2023-09-09/16:30 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - TS ISKRA LASOWICE 3:0
2023-09-10/16:30 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA - LKS PIAST OŻAROWICE 1:2
2023-09-10/16:30 PTS RODŁO GÓRNIKI - LKS SOKÓŁ ORZECH 2:4
Kolejka nr 3
2023-09-02/15:00 LKS SOKÓŁ ORZECH - LKS PIAST OŻAROWICE 4:2
2023-09-02/15:30 KS ORZEŁ BOBROWNIKI - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 1:6
2023-09-02/15:30 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA - TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY 1:1
2023-09-02/16:30 TS ISKRA LASOWICE - TSPN NADZIEJA BYTOM 0:3
2023-09-02/16:30 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA - PTS RODŁO GÓRNIKI 6:0
2023-09-03/13:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM - KS NITRON KRUPSKI MŁYN 2:2
2023-09-03/16:30 UKS RUCH RADZIONKÓW - UKS UNIA STRZYBNICA 1:0
Kolejka nr 2
2023-08-26/16:00 TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY - LKS SOKÓŁ ORZECH 1:0
2023-08-26/17:00 LKS PIAST OŻAROWICE - KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA 3:1
2023-08-26/17:00 PTS RODŁO GÓRNIKI - UKS RUCH RADZIONKÓW 0:5
2023-08-26/17:00 UKS UNIA STRZYBNICA - BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM 12:0
2023-08-26/17:00 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - TS ISKRA LASOWICE 4:0
2023-08-26/17:00 TSPN NADZIEJA BYTOM - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 4:0
2023-08-26/17:30 KS NITRON KRUPSKI MŁYN - KS ORZEŁ BOBROWNIKI 1:0
Kolejka nr 1
2023-08-19/15:00 LKS SOKÓŁ ORZECH - DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 3:4
2023-08-19/17:00 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 0:7
2023-08-19/17:00 KS ORZEŁ BOBROWNIKI - UKS UNIA STRZYBNICA 0:5
2023-08-19/17:00 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA - TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY 3:1
2023-08-20/11:00 TS ISKRA LASOWICE - KS NITRON KRUPSKI MŁYN 1:1
2023-08-20/16:00 UKS RUCH RADZIONKÓW - LKS PIAST OŻAROWICE 8:0
2023-08-20/17:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM - PTS RODŁO GÓRNIKI 11:1
Kolejka nr 15
2024-05-22/18:00 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA - KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA -:-
2024-06-05/18:00 KS NITRON KRUPSKI MŁYN - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE -:-
Kolejka nr 16
2024-05-22/18:00 PTS RODŁO GÓRNIKI - BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM -:-
2024-06-05/18:00 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA - LKS SOKÓŁ ORZECH -:-
Kolejka nr 21
2024-04-20/15:00 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA - UKS UNIA STRZYBNICA -:-
2024-04-20/15:00 LKS SOKÓŁ ORZECH - KS NITRON KRUPSKI MŁYN -:-
2024-04-20/15:00 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE -:-
2024-04-20/15:30 KS ORZEŁ BOBROWNIKI - TS ISKRA LASOWICE -:-
2024-04-20/17:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE -:-
2024-04-21/13:45 UKS RUCH RADZIONKÓW - TSPN NADZIEJA BYTOM -:-
Kolejka nr 22
2024-04-27/15:00 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - LKS SOKÓŁ ORZECH -:-
2024-04-27/15:30 TS ISKRA LASOWICE - BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM -:-
2024-04-27/17:00 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - UKS RUCH RADZIONKÓW -:-
2024-04-27/17:00 TSPN NADZIEJA BYTOM - KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA -:-
2024-04-27/17:00 KS NITRON KRUPSKI MŁYN - DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA -:-
2024-04-27/17:00 UKS UNIA STRZYBNICA - TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY -:-
2024-04-28/17:00 PTS RODŁO GÓRNIKI - LKS PIAST OŻAROWICE -:-
Kolejka nr 23
2024-04-24/17:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM - KS ORZEŁ BOBROWNIKI -:-
2024-05-01/11:00 LKS PIAST OŻAROWICE - UKS UNIA STRZYBNICA -:-
2024-05-01/11:00 TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY - KS NITRON KRUPSKI MŁYN -:-
2024-05-01/11:00 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE -:-
2024-05-01/11:00 LKS SOKÓŁ ORZECH - TSPN NADZIEJA BYTOM -:-
2024-05-01/11:00 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE -:-
2024-05-01/11:00 UKS RUCH RADZIONKÓW - TS ISKRA LASOWICE -:-
Kolejka nr 24
2024-05-04/12:00 UKS UNIA STRZYBNICA - PTS RODŁO GÓRNIKI -:-
2024-05-04/15:30 KS ORZEŁ BOBROWNIKI - UKS RUCH RADZIONKÓW -:-
2024-05-04/15:30 TS ISKRA LASOWICE - KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA -:-
2024-05-04/16:00 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY -:-
2024-05-04/17:00 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - LKS SOKÓŁ ORZECH -:-
2024-05-04/17:00 TSPN NADZIEJA BYTOM - DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA -:-
2024-05-04/17:00 KS NITRON KRUPSKI MŁYN - LKS PIAST OŻAROWICE -:-
Kolejka nr 25
2024-05-11/15:00 LKS SOKÓŁ ORZECH - TS ISKRA LASOWICE -:-
2024-05-11/17:00 LKS PIAST OŻAROWICE - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE -:-
2024-05-11/17:00 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE -:-
2024-05-11/17:00 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA - KS ORZEŁ BOBROWNIKI -:-
2024-05-11/17:00 UKS RUCH RADZIONKÓW - BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM -:-
2024-05-12/15:00 TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY - TSPN NADZIEJA BYTOM -:-
2024-05-12/17:00 PTS RODŁO GÓRNIKI - KS NITRON KRUPSKI MŁYN -:-
Kolejka nr 26
2024-05-18/15:30 KS ORZEŁ BOBROWNIKI - LKS SOKÓŁ ORZECH -:-
2024-05-18/16:00 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - PTS RODŁO GÓRNIKI -:-
2024-05-18/17:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM - KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA -:-
2024-05-18/17:00 TS ISKRA LASOWICE - DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA -:-
2024-05-18/17:00 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY -:-
2024-05-18/17:00 TSPN NADZIEJA BYTOM - LKS PIAST OŻAROWICE -:-
2024-05-18/17:00 KS NITRON KRUPSKI MŁYN - UKS UNIA STRZYBNICA -:-
Kolejka nr 27
2024-05-25/15:00 LKS SOKÓŁ ORZECH - BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM -:-
2024-05-25/17:00 UKS UNIA STRZYBNICA - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE -:-
2024-05-25/17:00 LKS PIAST OŻAROWICE - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE -:-
2024-05-25/17:00 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA - KS ORZEŁ BOBROWNIKI -:-
2024-05-25/17:00 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA - UKS RUCH RADZIONKÓW -:-
2024-05-26/15:00 TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY - TS ISKRA LASOWICE -:-
2024-05-26/17:00 PTS RODŁO GÓRNIKI - TSPN NADZIEJA BYTOM -:-
Kolejka nr 28
2024-06-01/15:30 KS ORZEŁ BOBROWNIKI - TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY -:-
2024-06-01/16:00 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - KS NITRON KRUPSKI MŁYN -:-
2024-06-01/17:00 UKS RUCH RADZIONKÓW - LKS SOKÓŁ ORZECH -:-
2024-06-01/17:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM - DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA -:-
2024-06-01/17:00 TS ISKRA LASOWICE - LKS PIAST OŻAROWICE -:-
2024-06-01/17:00 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - PTS RODŁO GÓRNIKI -:-
2024-06-01/17:00 TSPN NADZIEJA BYTOM - UKS UNIA STRZYBNICA -:-
Kolejka nr 29
2024-06-08/15:00 LKS SOKÓŁ ORZECH - KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA -:-
2024-06-08/17:00 KS NITRON KRUPSKI MŁYN - TSPN NADZIEJA BYTOM -:-
2024-06-08/17:00 UKS UNIA STRZYBNICA - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE -:-
2024-06-08/17:00 LKS PIAST OŻAROWICE - KS ORZEŁ BOBROWNIKI -:-
2024-06-08/17:00 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA - UKS RUCH RADZIONKÓW -:-
2024-06-09/15:00 TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY - BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM -:-
2024-06-09/17:00 PTS RODŁO GÓRNIKI - TS ISKRA LASOWICE -:-
Kolejka nr 30
2024-06-15/15:30 KS ORZEŁ BOBROWNIKI - PTS RODŁO GÓRNIKI -:-
2024-06-15/17:00 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA - DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA -:-
2024-06-15/18:00 UKS UNIA STRZYBNICA - TS ISKRA LASOWICE -:-
2024-06-16/17:00 UKS RUCH RADZIONKÓW - TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY -:-
2024-06-16/17:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM - LKS PIAST OŻAROWICE -:-
2024-06-16/17:00 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - KS NITRON KRUPSKI MŁYN -:-
2024-06-16/17:00 TSPN NADZIEJA BYTOM - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE -:-