Podokręg

ROZLICZANIE DELEGACJI SĘDZIOWSKICH - WIOSNA 2023

25/01/2023 13:15

W związku ze zbliżającym się startem nowej rundy rozgrywkowej, wszystkie Kluby zainteresowane rozliczaniem delegacji sędziowskich przez Śląski Związek Piłki Nożnej w rundzie wiosennej sezonu 2022/2023, prosimy o wypełnienie wykazu liczby meczów domowych z podaniem klas rozgrywkowych, których rozliczenie ma dotyczyć. 


Kluby, które wcześniej nie korzystały z rozliczania, muszą wypełnić również deklarację z czwartej strony Uchwały Zarządu nr 91/18/Z z 05.12.2018 r.

W przypadku braku publikacji terminarzy prosimy o podanie szacowanej liczby meczów (na podstawie poprzednich rund rozgrywkowych).

Podpisany dokument wykazu liczby meczów w formie skanu (oraz deklarację - jeśli wymagana) proszę odesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 15.02.2023 r. (środa).
 
Informacje dodatkowe:
- Mecze Pucharu Polski oraz ewentualne baraże są rozliczane automatycznie wraz z rozliczeniami drużyny seniorów.
- Kluby zobowiązane są do zgłaszania chęci rozliczania innych zawodów niż rozgrywki ligowe (sparingi, turnieje).
- Kluby, które rozliczają się przez biuro Śl.ZPN nie płacą sędziom gotówką! Jeżeli jakikolwiek mecz zostanie przez Państwa zapłacony gotówką jesteście zobowiązani do poinformowania o tym fakcie biura Śl.ZPN (osoba odpowiedzialna - Agnieszka Smyrek), w celu uniknięcia podwójnej zapłaty ekwiwalentu sędziemu.
Zalecamy zgłoszenie do rozliczeń wszystkich drużyn Klubu biorących udział w rozgrywkach ligowych (jeśli jednak jakiś zespół jest przez Państwa rozliczany we własnym zakresie, proszę o wyraźną informację o tym w uwagach dodatkowych).
- W Uwagach Dodatkowych zgłaszamy wszelkie: prośby do Prezesa Śl.ZPN o przedłużony termin płatności, rozłożenie na raty - z uwzględnieniem ich ilości i ewentualnie wysokości; wskazanie płatnika oraz terminu wystawienia dokumentów - np. w związku z dotacją.