Podokręg

Interaktywna mapa PZPN - Co? Gdzie? Kiedy?

11/11/2023 16:59

Polski Związek Piłki Nożnej uruchomił interaktywną mapę Co Gdzie Kiedy - PZPN (laczynaspilka.pl), na której każda zainteresowana osoba będzie mogła znaleźć klub piłkarski w swojej okolicy i się z nim kontaktować (np. w sprawie naboru do drużyn dziecięcych, młodzieżowych czy seniorskich). Wierzymy, że będzie to doskonała platforma do zaprezentowania przez Państwa swojej oferty piłkarskiej.


Wejdź na mapę i znajdź swój klub – zobacz jakie dane są publicznie dostępne, a jakich brakuje!

Na mapie generują się informacje wpisane przez kluby w profilu klubowym na stronie kluby24.pzpn.pl. Dlatego prosimy o zalogowanie się i uzupełnienie podstawowych danych kontaktowych.

Jest to szczególnie istotne w tej chwili, gdyż właśnie wystartowała kampania promująca piłkę kobiecą – odsyłająca dziewczynki chętne do trenowania piłki nożnej i ich rodziców do interaktywnej mapy. Więcej o kampanii „Dziewczyny. Drużyna nie tylko na boisku” TUTAJ

 

Niedługo będziemy równie szeroko zachęcać chłopców chętnych do gry w piłkę, aby poszukali najbliższych klubów na mapie. Brak danych kontaktowych klubu może spowodować, że chętne dziewczynki i chłopcy nie trafią do Waszego klubu, tylko wybiorą inny.

Przygotowaliśmy dla Państwa krótką instrukcję wideo, która krok po kroku pokaże, jak uzupełniać dane na mapie: CGK: Co Gdzie Kiedy? - jak edytować dane o klubie w aplikacji (laczynaspilka.pl)

Link do mapy: Co Gdzie Kiedy - PZPN (laczynaspilka.pl)

Zapraszamy! 

 

Źródło: PZPN