Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC | 28 | 58 | 18 | 4 | 6 | 89:27 |
2 | SKS GWAREK ZABRZE | 28 | 53 | 16 | 5 | 7 | 70:29 |
3 | KS ROZWÓJ KATOWICE | 28 | 52 | 17 | 1 | 10 | 89:47 |
4 | KP GKS TYCHY S.A. | 28 | 48 | 14 | 6 | 8 | 75:32 |
5 | GKS PIAST GLIWICE S.A. | 28 | 48 | 14 | 6 | 8 | 72:43 |
6 | KS RUCH RADZIONKÓW | 28 | 43 | 13 | 4 | 11 | 79:53 |
7 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 28 | 42 | 12 | 6 | 10 | 57:37 |
8 | UKS RUCH CHORZÓW | 28 | 39 | 11 | 6 | 11 | 47:60 |
9 | TS PODBESKIDZIE S.A. | 28 | 39 | 12 | 3 | 13 | 68:56 |
10 | BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM | 28 | 37 | 11 | 4 | 13 | 49:54 |
11 | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. (awans po jesieni do LM U-19) | 15 | 34 | 10 | 4 | 1 | 58:11 |
12 | KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW | 28 | 33 | 9 | 6 | 13 | 72:64 |
13 | RUCH CHORZÓW S.A. (awans po jesieni do LM U-19) | 15 | 32 | 10 | 2 | 3 | 43:18 |
14 | KS ROW 1964 RYBNIK | 28 | 30 | 9 | 3 | 16 | 56:88 |
15 | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | 28 | 14 | 4 | 2 | 22 | 42:132 |
16 | UKS WARSZOWICE | 28 | 0 | 0 | 0 | 28 | 14:229 |
Kolejka nr 28 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-06-07/10:30 | BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM | - | UKS RUCH CHORZÓW | 1:2 |
2023-06-07/11:00 | KP GKS TYCHY S.A. | - | KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW | 6:1 |
2023-06-07/11:30 | GKS PIAST GLIWICE S.A. | - | TS PODBESKIDZIE S.A. | 1:1 |
2023-06-10/00:00 | SKS GWAREK ZABRZE | - | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | 3:0 |
2023-06-10/11:00 | ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC | - | KS ROZWÓJ KATOWICE | 3:0 |
2023-06-11/13:30 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | UKS WARSZOWICE | 5:2 |
2023-06-11/15:00 | KS RUCH RADZIONKÓW | - | KS ROW 1964 RYBNIK | 11:0 |
Kolejka nr 28 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-06-07/10:30 | BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM | - | UKS RUCH CHORZÓW | 1:2 |
2023-06-07/11:00 | KP GKS TYCHY S.A. | - | KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW | 6:1 |
2023-06-07/11:30 | GKS PIAST GLIWICE S.A. | - | TS PODBESKIDZIE S.A. | 1:1 |
2023-06-10/00:00 | SKS GWAREK ZABRZE | - | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | 3:0 |
2023-06-10/11:00 | ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC | - | KS ROZWÓJ KATOWICE | 3:0 |
2023-06-11/13:30 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | UKS WARSZOWICE | 5:2 |
2023-06-11/15:00 | KS RUCH RADZIONKÓW | - | KS ROW 1964 RYBNIK | 11:0 |
Kolejka nr 27 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-06-02/12:00 | UKS RUCH CHORZÓW | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 1:3 |
2023-06-03/11:30 | SKS GWAREK ZABRZE | - | GKS PIAST GLIWICE S.A. | 4:3 |
2023-06-04/11:00 | KS RUCH RADZIONKÓW | - | KP GKS TYCHY S.A. | 2:1 |
2023-06-04/12:00 | TS PODBESKIDZIE S.A. | - | BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM | 3:1 |
2023-06-04/17:00 | UKS WARSZOWICE | - | ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC | 0:9 |
2023-06-04/17:30 | KS ROZWÓJ KATOWICE | - | KS ROW 1964 RYBNIK | 3:0 |
2023-06-05/00:00 | KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW | - | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | 3:0 |
Kolejka nr 26 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-05-27/10:00 | KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW | - | BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM | 6:0 |
2023-05-27/11:30 | SKS GWAREK ZABRZE | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 4:1 |
2023-05-28/10:00 | KS RUCH RADZIONKÓW | - | GKS PIAST GLIWICE S.A. | 4:3 |
2023-05-28/10:00 | KS ROW 1964 RYBNIK | - | KP GKS TYCHY S.A. | 2:6 |
2023-05-28/11:00 | ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC | - | UKS RUCH CHORZÓW | 2:0 |
2023-05-28/12:15 | KS ROZWÓJ KATOWICE | - | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | 10:3 |
2023-05-28/17:00 | UKS WARSZOWICE | - | TS PODBESKIDZIE S.A. | 1:5 |
Kolejka nr 25 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-05-19/12:30 | ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC | - | KP GKS TYCHY S.A. | 4:1 |
2023-05-20/10:30 | TS PODBESKIDZIE S.A. | - | UKS RUCH CHORZÓW | 1:2 |
2023-05-20/11:30 | SKS GWAREK ZABRZE | - | UKS WARSZOWICE | 9:0 |
2023-05-21/10:00 | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | - | KS ROW 1964 RYBNIK | 2:2 |
2023-05-21/11:30 | KS ROZWÓJ KATOWICE | - | GKS PIAST GLIWICE S.A. | 3:1 |
2023-05-21/12:30 | BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM | - | KS RUCH RADZIONKÓW | 2:3 |
2023-05-21/15:30 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW | 3:1 |
Kolejka nr 24 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-05-13/10:00 | TS PODBESKIDZIE S.A. | - | ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC | 3:5 |
2023-05-13/11:00 | UKS RUCH CHORZÓW | - | SKS GWAREK ZABRZE | 1:1 |
2023-05-13/15:00 | GKS PIAST GLIWICE S.A. | - | KS ROW 1964 RYBNIK | 3:0 |
2023-05-13/17:30 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | KS RUCH RADZIONKÓW | 1:2 |
2023-05-14/10:00 | KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW | - | UKS WARSZOWICE | 13:0 |
2023-05-14/11:00 | KP GKS TYCHY S.A. | - | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | 5:1 |
2023-05-31/17:00 | BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM | - | KS ROZWÓJ KATOWICE | 2:1 |
Kolejka nr 23 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-05-06/10:00 | KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW | - | GKS PIAST GLIWICE S.A. | 1:5 |
2023-05-07/10:00 | KS ROW 1964 RYBNIK | - | ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC | 0:6 |
2023-05-07/10:00 | BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM | - | SKS GWAREK ZABRZE | 1:0 |
2023-05-07/11:00 | KS RUCH RADZIONKÓW | - | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | 5:1 |
2023-05-07/11:30 | KP GKS TYCHY S.A. | - | KS ROZWÓJ KATOWICE | 3:0 |
2023-05-07/17:00 | UKS WARSZOWICE | - | UKS RUCH CHORZÓW | 0:1 |
2023-05-24/15:00 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | TS PODBESKIDZIE S.A. | 2:0 |
Kolejka nr 22 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-04-26/15:00 | KS ROW 1964 RYBNIK | - | BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM | 1:1 |
2023-04-26/17:30 | UKS RUCH CHORZÓW | - | KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW | 1:1 |
2023-04-29/10:00 | SKS GWAREK ZABRZE | - | TS PODBESKIDZIE S.A. | 2:1 |
2023-04-30/10:00 | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | - | ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC | 0:5 |
2023-04-30/12:00 | KS ROZWÓJ KATOWICE | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 2:0 |
2023-04-30/12:15 | KS RUCH RADZIONKÓW | - | UKS WARSZOWICE | 11:0 |
2023-04-30/13:30 | KP GKS TYCHY S.A. | - | GKS PIAST GLIWICE S.A. | 1:1 |
Kolejka nr 21 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-04-21/11:00 | KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW | - | TS PODBESKIDZIE S.A. | 1:1 |
2023-04-22/10:00 | GKS PIAST GLIWICE S.A. | - | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | 4:0 |
2023-04-22/11:00 | ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC | - | SKS GWAREK ZABRZE | 1:1 |
2023-04-23/11:00 | KS ROZWÓJ KATOWICE | - | UKS WARSZOWICE | 15:0 |
2023-04-23/11:15 | KS RUCH RADZIONKÓW | - | UKS RUCH CHORZÓW | 1:3 |
2023-04-23/12:30 | BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM | - | KP GKS TYCHY S.A. | 2:1 |
2023-04-23/15:00 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | KS ROW 1964 RYBNIK | 3:0 |
Kolejka nr 20 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-04-15/11:00 | UKS RUCH CHORZÓW | - | KS ROZWÓJ KATOWICE | 0:1 |
2023-04-15/11:00 | TS PODBESKIDZIE S.A. | - | KS RUCH RADZIONKÓW | 1:4 |
2023-04-15/11:30 | SKS GWAREK ZABRZE | - | KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW | 1:0 |
2023-04-15/14:00 | GKS PIAST GLIWICE S.A. | - | ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC | 2:2 |
2023-04-16/10:00 | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | - | BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM | 1:2 |
2023-04-16/10:00 | KS ROW 1964 RYBNIK | - | UKS WARSZOWICE | 12:0 |
2023-04-16/11:00 | KP GKS TYCHY S.A. | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 4:2 |
Kolejka nr 19 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-04-06/10:00 | SKS GWAREK ZABRZE | - | KS RUCH RADZIONKÓW | 2:0 |
2023-04-06/11:00 | KS ROW 1964 RYBNIK | - | UKS RUCH CHORZÓW | 1:2 |
2023-04-06/13:00 | ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC | - | KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW | 1:2 |
2023-04-06/14:00 | GKS PIAST GLIWICE S.A. | - | BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM | 2:1 |
2023-04-06/17:30 | UKS WARSZOWICE | - | KP GKS TYCHY S.A. | 0:8 |
2023-04-07/13:30 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | 11:0 |
2023-04-19/15:00 | TS PODBESKIDZIE S.A. | - | KS ROZWÓJ KATOWICE | 5:0 |
Kolejka nr 18 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-04-01/11:30 | UKS RUCH CHORZÓW | - | KP GKS TYCHY S.A. | 2:1 |
2023-04-02/10:00 | BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM | - | ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC | 1:2 |
2023-04-02/10:00 | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | - | UKS WARSZOWICE | 10:0 |
2023-04-02/10:00 | KS ROW 1964 RYBNIK | - | TS PODBESKIDZIE S.A. | 2:1 |
2023-04-02/10:00 | KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW | - | KS RUCH RADZIONKÓW | 3:2 |
2023-04-02/12:00 | KS ROZWÓJ KATOWICE | - | SKS GWAREK ZABRZE | 4:2 |
2023-04-02/12:30 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | GKS PIAST GLIWICE S.A. | 2:1 |
Kolejka nr 17 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-03-25/11:30 | SKS GWAREK ZABRZE | - | KS ROW 1964 RYBNIK | 5:0 |
2023-03-25/12:30 | GKS PIAST GLIWICE S.A. | - | UKS WARSZOWICE | 10:0 |
2023-03-26/10:00 | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | - | UKS RUCH CHORZÓW | 1:2 |
2023-03-26/10:00 | BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 1:0 |
2023-03-26/11:00 | KS RUCH RADZIONKÓW | - | ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC | 0:2 |
2023-03-26/11:00 | TS PODBESKIDZIE S.A. | - | KP GKS TYCHY S.A. | 1:1 |
2023-03-26/12:15 | KS ROZWÓJ KATOWICE | - | KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW | 6:2 |
Kolejka nr 16 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-03-18/10:00 | KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW | - | KS ROW 1964 RYBNIK | 9:1 |
2023-03-18/11:30 | UKS RUCH CHORZÓW | - | GKS PIAST GLIWICE S.A. | 4:1 |
2023-03-19/10:00 | ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 0:3 |
2023-03-19/10:00 | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | - | TS PODBESKIDZIE S.A. | 2:5 |
2023-03-19/11:00 | KP GKS TYCHY S.A. | - | SKS GWAREK ZABRZE | 0:1 |
2023-03-19/12:00 | KS ROZWÓJ KATOWICE | - | KS RUCH RADZIONKÓW | 4:2 |
2023-03-19/15:00 | UKS WARSZOWICE | - | BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM | 1:3 |
Kolejka nr 15 | ||||
---|---|---|---|---|
2022-11-12/09:00 | TS PODBESKIDZIE S.A. | - | KS ROW 1964 RYBNIK | 3:0 |
2022-11-12/11:30 | SKS GWAREK ZABRZE | - | KP GKS TYCHY S.A. | 0:1 |
2022-11-12/13:30 | UKS WARSZOWICE | - | KS RUCH RADZIONKÓW | 1:8 |
2022-11-12/14:00 | KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW | - | ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC | 2:3 |
2022-11-13/10:00 | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. (awans po jesieni do LM U-19) | - | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | 10:0 |
2022-11-13/10:00 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | UKS RUCH CHORZÓW | 1:1 |
2022-11-13/10:00 | BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM | - | GKS PIAST GLIWICE S.A. | 0:4 |
2022-11-13/15:00 | KS ROZWÓJ KATOWICE | - | RUCH CHORZÓW S.A. (awans po jesieni do LM U-19) | 1:2 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2022-11-05/10:00 | UKS RUCH CHORZÓW | - | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. (awans po jesieni do LM U-19) | 1:5 |
2022-11-05/11:00 | KP GKS TYCHY S.A. | - | TS PODBESKIDZIE S.A. | 3:0 |
2022-11-05/11:30 | RUCH CHORZÓW S.A. (awans po jesieni do LM U-19) | - | UKS WARSZOWICE | 10:0 |
2022-11-05/15:00 | GKS PIAST GLIWICE S.A. | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 1:0 |
2022-11-06/10:00 | KS RUCH RADZIONKÓW | - | KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW | 3:1 |
2022-11-06/10:00 | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | - | SKS GWAREK ZABRZE | 0:7 |
2022-11-06/10:00 | KS ROW 1964 RYBNIK | - | KS ROZWÓJ KATOWICE | 2:1 |
2022-11-06/11:00 | ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC | - | BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM | 3:1 |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2022-10-28/11:00 | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. (awans po jesieni do LM U-19) | - | GKS PIAST GLIWICE S.A. | 1:2 |
2022-10-29/10:00 | TS PODBESKIDZIE S.A. | - | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | 5:1 |
2022-10-29/11:30 | SKS GWAREK ZABRZE | - | UKS RUCH CHORZÓW | 6:0 |
2022-10-29/13:00 | RUCH CHORZÓW S.A. (awans po jesieni do LM U-19) | - | KS RUCH RADZIONKÓW | 2:3 |
2022-10-29/14:00 | UKS WARSZOWICE | - | KS ROW 1964 RYBNIK | 1:3 |
2022-10-30/11:00 | BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM | - | KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW | 2:0 |
2022-10-30/15:00 | KS ROZWÓJ KATOWICE | - | KP GKS TYCHY S.A. | 5:4 |
2022-10-30/16:30 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC | 0:2 |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2022-10-22/10:00 | UKS RUCH CHORZÓW | - | TS PODBESKIDZIE S.A. | 1:0 |
2022-10-22/11:00 | ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC | - | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. (awans po jesieni do LM U-19) | 0:0 |
2022-10-22/13:30 | KP GKS TYCHY S.A. | - | UKS WARSZOWICE | 12:1 |
2022-10-22/15:00 | GKS PIAST GLIWICE S.A. | - | SKS GWAREK ZABRZE | 1:1 |
2022-10-23/10:00 | KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 0:0 |
2022-10-23/10:00 | KS ROW 1964 RYBNIK | - | RUCH CHORZÓW S.A. (awans po jesieni do LM U-19) | 1:2 |
2022-10-23/11:30 | KS RUCH RADZIONKÓW | - | BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM | 3:0 |
2022-10-26/14:00 | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | - | KS ROZWÓJ KATOWICE | 1:6 |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2022-10-14/11:15 | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. (awans po jesieni do LM U-19) | - | KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW | 9:2 |
2022-10-15/10:00 | TS PODBESKIDZIE S.A. | - | GKS PIAST GLIWICE S.A. | 3:1 |
2022-10-15/10:00 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM | 1:1 |
2022-10-15/11:30 | RUCH CHORZÓW S.A. (awans po jesieni do LM U-19) | - | KP GKS TYCHY S.A. | 0:0 |
2022-10-15/11:30 | SKS GWAREK ZABRZE | - | ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC | 2:0 |
2022-10-16/10:00 | KS ROW 1964 RYBNIK | - | KS RUCH RADZIONKÓW | 3:3 |
2022-10-16/13:30 | KS ROZWÓJ KATOWICE | - | UKS RUCH CHORZÓW | 4:0 |
2022-10-16/15:00 | UKS WARSZOWICE | - | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | 2:3 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2022-10-08/11:00 | UKS RUCH CHORZÓW | - | UKS WARSZOWICE | 12:0 |
2022-10-08/13:00 | ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC | - | TS PODBESKIDZIE S.A. | 3:1 |
2022-10-08/13:30 | KP GKS TYCHY S.A. | - | KS ROW 1964 RYBNIK | 0:1 |
2022-10-08/15:00 | GKS PIAST GLIWICE S.A. | - | KS ROZWÓJ KATOWICE | 2:1 |
2022-10-09/10:00 | BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM | - | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. (awans po jesieni do LM U-19) | 0:5 |
2022-10-09/10:00 | KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW | - | SKS GWAREK ZABRZE | 1:1 |
2022-10-09/10:00 | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | - | RUCH CHORZÓW S.A. (awans po jesieni do LM U-19) | 2:8 |
2022-10-09/11:15 | KS RUCH RADZIONKÓW | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 0:0 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2022-09-29/15:30 | RUCH CHORZÓW S.A. (awans po jesieni do LM U-19) | - | UKS RUCH CHORZÓW | 4:1 |
2022-10-01/10:30 | TS PODBESKIDZIE S.A. | - | KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW | 5:3 |
2022-10-01/11:30 | SKS GWAREK ZABRZE | - | BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM | 2:3 |
2022-10-02/10:00 | KS ROW 1964 RYBNIK | - | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | 9:0 |
2022-10-02/10:00 | UKS WARSZOWICE | - | GKS PIAST GLIWICE S.A. | 2:11 |
2022-10-02/10:00 | KS ROZWÓJ KATOWICE | - | ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC | 3:2 |
2022-10-02/11:00 | KP GKS TYCHY S.A. | - | KS RUCH RADZIONKÓW | 2:0 |
2022-10-02/15:30 | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. (awans po jesieni do LM U-19) | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 1:1 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2022-09-24/11:00 | UKS RUCH CHORZÓW | - | KS ROW 1964 RYBNIK | 0:7 |
2022-09-24/12:00 | ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC | - | UKS WARSZOWICE | 7:0 |
2022-09-24/12:15 | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | - | KP GKS TYCHY S.A. | 1:5 |
2022-09-24/15:00 | GKS PIAST GLIWICE S.A. | - | RUCH CHORZÓW S.A. (awans po jesieni do LM U-19) | 0:1 |
2022-09-24/16:00 | KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW | - | KS ROZWÓJ KATOWICE | 1:2 |
2022-09-25/09:00 | BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM | - | TS PODBESKIDZIE S.A. | 0:2 |
2022-09-25/10:00 | KS RUCH RADZIONKÓW | - | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. (awans po jesieni do LM U-19) | 2:2 |
2022-09-25/10:00 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | SKS GWAREK ZABRZE | 1:1 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2022-09-17/11:30 | SKS GWAREK ZABRZE | - | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. (awans po jesieni do LM U-19) | 0:1 |
2022-09-17/12:00 | RUCH CHORZÓW S.A. (awans po jesieni do LM U-19) | - | ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC | 2:0 |
2022-09-18/10:00 | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | - | KS RUCH RADZIONKÓW | 4:1 |
2022-09-18/10:00 | KS ROW 1964 RYBNIK | - | GKS PIAST GLIWICE S.A. | 3:0 |
2022-09-18/10:00 | KS ROZWÓJ KATOWICE | - | BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM | 1:1 |
2022-09-18/10:00 | TS PODBESKIDZIE S.A. | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 1:3 |
2022-09-18/11:00 | KP GKS TYCHY S.A. | - | UKS RUCH CHORZÓW | 2:0 |
2022-09-18/16:00 | UKS WARSZOWICE | - | KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW | 1:8 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2022-09-09/15:00 | KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW | - | RUCH CHORZÓW S.A. (awans po jesieni do LM U-19) | 3:1 |
2022-09-10/10:00 | BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM | - | UKS WARSZOWICE | 10:1 |
2022-09-10/11:00 | ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC | - | KS ROW 1964 RYBNIK | 9:0 |
2022-09-10/11:00 | GKS PIAST GLIWICE S.A. | - | KP GKS TYCHY S.A. | 1:1 |
2022-09-10/11:00 | UKS RUCH CHORZÓW | - | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | 2:1 |
2022-09-10/12:00 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | KS ROZWÓJ KATOWICE | 1:4 |
2022-09-10/18:15 | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. (awans po jesieni do LM U-19) | - | TS PODBESKIDZIE S.A. | 2:1 |
2022-09-11/11:00 | KS RUCH RADZIONKÓW | - | SKS GWAREK ZABRZE | 0:2 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2022-09-03/11:00 | UKS RUCH CHORZÓW | - | KS RUCH RADZIONKÓW | 2:2 |
2022-09-03/12:00 | TS PODBESKIDZIE S.A. | - | SKS GWAREK ZABRZE | 4:2 |
2022-09-04/00:00 | KS ROZWÓJ KATOWICE | - | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. (awans po jesieni do LM U-19) | 0:3 |
2022-09-04/10:00 | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | - | GKS PIAST GLIWICE S.A. | 1:2 |
2022-09-04/10:00 | KS ROW 1964 RYBNIK | - | KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW | 0:3 |
2022-09-04/11:00 | KP GKS TYCHY S.A. | - | ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC | 0:0 |
2022-09-04/11:00 | UKS WARSZOWICE | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 0:7 |
2022-09-14/17:00 | RUCH CHORZÓW S.A. (awans po jesieni do LM U-19) | - | BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM | 1:1 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2022-08-31/10:00 | GKS PIAST GLIWICE S.A. | - | UKS RUCH CHORZÓW | 2:2 |
2022-08-31/11:30 | SKS GWAREK ZABRZE | - | KS ROZWÓJ KATOWICE | 1:0 |
2022-08-31/11:30 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | RUCH CHORZÓW S.A. (awans po jesieni do LM U-19) | 0:3 |
2022-08-31/12:00 | KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW | - | KP GKS TYCHY S.A. | 0:3 |
2022-08-31/12:00 | ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC | - | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | 11:1 |
2022-08-31/12:30 | KS RUCH RADZIONKÓW | - | TS PODBESKIDZIE S.A. | 2:3 |
2022-08-31/17:00 | BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM | - | KS ROW 1964 RYBNIK | 2:1 |
2022-08-31/18:15 | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. (awans po jesieni do LM U-19) | - | UKS WARSZOWICE | 11:0 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2022-08-25/17:00 | UKS RUCH CHORZÓW | - | ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC | 1:3 |
2022-08-27/15:00 | GKS PIAST GLIWICE S.A. | - | KS RUCH RADZIONKÓW | 4:3 |
2022-08-27/17:00 | UKS WARSZOWICE | - | SKS GWAREK ZABRZE | 0:2 |
2022-08-28/10:00 | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | - | KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW | 3:3 |
2022-08-28/11:00 | RUCH CHORZÓW S.A. (awans po jesieni do LM U-19) | - | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. (awans po jesieni do LM U-19) | 0:3 |
2022-08-28/12:30 | KS ROZWÓJ KATOWICE | - | TS PODBESKIDZIE S.A. | 8:1 |
2022-08-28/13:30 | KP GKS TYCHY S.A. | - | BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM | 2:1 |
2022-08-28/17:00 | KS ROW 1964 RYBNIK | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 3:2 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2022-08-19/18:00 | BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM | - | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | 2:3 |
2022-08-20/10:00 | ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC | - | GKS PIAST GLIWICE S.A. | 0:1 |
2022-08-20/11:00 | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. (awans po jesieni do LM U-19) | - | KS ROW 1964 RYBNIK | 4:1 |
2022-08-20/11:00 | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | - | KP GKS TYCHY S.A. | 2:1 |
2022-08-20/11:30 | SKS GWAREK ZABRZE | - | RUCH CHORZÓW S.A. (awans po jesieni do LM U-19) | 2:4 |
2022-08-21/10:00 | KS RUCH RADZIONKÓW | - | KS ROZWÓJ KATOWICE | 2:0 |
2022-08-21/10:00 | TS PODBESKIDZIE S.A. | - | UKS WARSZOWICE | 10:0 |
2022-08-21/10:00 | KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW | - | UKS RUCH CHORZÓW | 1:1 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2022-08-12/10:00 | KP GKS TYCHY S.A. | - | GKS GIEKSA KATOWICE S.A. (awans po jesieni do LM U-19) | 1:1 |
2022-08-12/17:30 | UKS RUCH CHORZÓW | - | BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM | 2:7 |
2022-08-13/10:00 | ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC | - | KS RUCH RADZIONKÓW | 4:0 |
2022-08-13/11:00 | RUCH CHORZÓW S.A. (awans po jesieni do LM U-19) | - | TS PODBESKIDZIE S.A. | 3:1 |
2022-08-13/15:00 | GKS PIAST GLIWICE S.A. | - | KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW | 3:1 |
2022-08-14/10:00 | KS ROW 1964 RYBNIK | - | SKS GWAREK ZABRZE | 1:6 |
2022-08-14/17:00 | UKS WARSZOWICE | - | KS ROZWÓJ KATOWICE | 1:4 |
2022-08-17/12:00 | KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA | - | BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA | 0:2 |