Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MKSR CZARNI PYSKOWICE | 20 | 45 | 14 | 3 | 3 | 84:30 |
2 | ŁTS ŁABĘDY | 20 | 43 | 13 | 4 | 3 | 56:40 |
3 | MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA | 20 | 33 | 11 | 0 | 9 | 50:39 |
4 | KS KORONA BARGŁÓWKA | 20 | 19 | 5 | 4 | 11 | 34:59 |
5 | MKS ZABRZE - KOŃCZYCE | 20 | 18 | 5 | 3 | 12 | 38:69 |
6 | GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE | 20 | 14 | 4 | 2 | 14 | 24:49 |
Kolejka nr 24 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-06-01/18:00 | KS KORONA BARGŁÓWKA | - | MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA | 2:6 |
2023-06-11/15:00 | MKSR CZARNI PYSKOWICE | - | ŁTS ŁABĘDY | 5:0 |
2023-06-11/15:00 | GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - drużyna wycofana, walkower | - | MKS ZABRZE - KOŃCZYCE | 0:3 |
Kolejka nr 24 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-06-01/18:00 | KS KORONA BARGŁÓWKA | - | MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA | 2:6 |
2023-06-11/15:00 | MKSR CZARNI PYSKOWICE | - | ŁTS ŁABĘDY | 5:0 |
2023-06-11/15:00 | GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - drużyna wycofana, walkower | - | MKS ZABRZE - KOŃCZYCE | 0:3 |
Kolejka nr 23 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-06-03/09:00 | MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA | - | GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
2023-06-04/13:00 | MKS ZABRZE - KOŃCZYCE | - | MKSR CZARNI PYSKOWICE | 1:5 |
2023-06-04/14:00 | ŁTS ŁABĘDY | - | KS KORONA BARGŁÓWKA | 4:1 |
Kolejka nr 22 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-05-28/10:00 | GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - drużyna wycofana, walkower | - | ŁTS ŁABĘDY | 0:3 |
2023-05-28/10:00 | MKS ZABRZE - KOŃCZYCE | - | MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA | 0:1 |
2023-05-30/17:30 | MKSR CZARNI PYSKOWICE | - | KS KORONA BARGŁÓWKA | 7:2 |
Kolejka nr 21 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-05-20/09:00 | MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA | - | MKSR CZARNI PYSKOWICE | 0:2 |
2023-05-20/11:00 | KS KORONA BARGŁÓWKA | - | GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
2023-05-21/11:00 | ŁTS ŁABĘDY | - | MKS ZABRZE - KOŃCZYCE | 1:1 |
Kolejka nr 20 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-05-13/09:00 | MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA | - | ŁTS ŁABĘDY | 6:1 |
2023-05-14/10:00 | MKSR CZARNI PYSKOWICE | - | GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
2023-05-14/10:00 | MKS ZABRZE - KOŃCZYCE | - | KS KORONA BARGŁÓWKA | 7:0 |
Kolejka nr 19 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-05-06/09:00 | MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA | - | KS KORONA BARGŁÓWKA | 4:1 |
2023-05-07/10:00 | MKS ZABRZE - KOŃCZYCE | - | GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
2023-05-07/11:00 | ŁTS ŁABĘDY | - | MKSR CZARNI PYSKOWICE | 2:5 |
Kolejka nr 18 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-04-19/17:30 | MKSR CZARNI PYSKOWICE | - | MKS ZABRZE - KOŃCZYCE | 17:1 |
2023-04-22/11:00 | KS KORONA BARGŁÓWKA | - | ŁTS ŁABĘDY | 0:4 |
2023-04-23/10:00 | GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - drużyna wycofana, walkower | - | MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA | 0:3 |
Kolejka nr 17 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-04-16/09:00 | MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA | - | MKS ZABRZE - KOŃCZYCE | 8:2 |
2023-04-16/11:00 | KS KORONA BARGŁÓWKA | - | MKSR CZARNI PYSKOWICE | 2:4 |
2023-04-16/11:00 | ŁTS ŁABĘDY | - | GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
Kolejka nr 16 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-04-02/10:00 | GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - drużyna wycofana, walkower | - | KS KORONA BARGŁÓWKA | 0:3 |
2023-04-02/15:00 | MKSR CZARNI PYSKOWICE | - | MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA | 6:1 |
2023-06-06/18:00 | MKS ZABRZE - KOŃCZYCE | - | ŁTS ŁABĘDY | 2:5 |
Kolejka nr 15 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-03-26/00:00 | GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - drużyna wycofana, walkower | - | MKSR CZARNI PYSKOWICE | 0:3 |
2023-03-26/11:00 | ŁTS ŁABĘDY | - | MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA | 6:1 |
2023-03-26/12:30 | KS KORONA BARGŁÓWKA | - | MKS ZABRZE - KOŃCZYCE | 2:2 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2022-10-23/11:00 | KS KORONA BARGŁÓWKA | - | MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA | 4:2 |
2022-11-13/13:00 | MKSR CZARNI PYSKOWICE | - | GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - drużyna wycofana, walkower | 5:2 |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2022-10-02/11:00 | ŁTS ŁABĘDY | - | MKSR CZARNI PYSKOWICE | 2:1 |
2022-10-30/12:30 | MKS ZABRZE - KOŃCZYCE | - | KS KORONA BARGŁÓWKA | 1:3 |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2022-11-13/00:00 | MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA | - | MKS ZABRZE - KOŃCZYCE | 3:0 |
2022-11-20/11:00 | KS KORONA BARGŁÓWKA | - | GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - drużyna wycofana, walkower | 2:2 |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2022-10-09/09:00 | GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - drużyna wycofana, walkower | - | MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA | 4:2 |
2022-11-13/11:00 | ŁTS ŁABĘDY | - | KS KORONA BARGŁÓWKA | 1:1 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2022-11-06/00:00 | MKS ZABRZE - KOŃCZYCE | - | GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - drużyna wycofana, walkower | 0:3 |
2022-11-06/10:00 | KS KORONA BARGŁÓWKA | - | MKSR CZARNI PYSKOWICE | 3:3 |
2022-11-06/11:00 | MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA | - | ŁTS ŁABĘDY | 1:2 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2022-10-16/11:00 | ŁTS ŁABĘDY | - | MKS ZABRZE - KOŃCZYCE | 4:2 |
2022-10-30/13:30 | MKSR CZARNI PYSKOWICE | - | MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA | 3:0 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2022-10-23/11:00 | GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - drużyna wycofana, walkower | - | ŁTS ŁABĘDY | 1:2 |
2022-10-23/12:30 | MKS ZABRZE - KOŃCZYCE | - | MKSR CZARNI PYSKOWICE | 3:2 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2022-10-16/11:00 | GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - drużyna wycofana, walkower | - | MKSR CZARNI PYSKOWICE | 3:3 |
2022-10-16/12:30 | MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA | - | KS KORONA BARGŁÓWKA | 2:0 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2022-10-08/11:00 | KS KORONA BARGŁÓWKA | - | MKS ZABRZE - KOŃCZYCE | 3:2 |
2022-10-09/13:00 | MKSR CZARNI PYSKOWICE | - | ŁTS ŁABĘDY | 4:4 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2022-09-21/17:00 | GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - drużyna wycofana, walkower | - | KS KORONA BARGŁÓWKA | 4:0 |
2022-10-01/09:00 | MKS ZABRZE - KOŃCZYCE | - | MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA | 3:1 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2022-09-25/09:00 | MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA | - | GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - drużyna wycofana, walkower | 2:0 |
2022-09-25/10:00 | KS KORONA BARGŁÓWKA | - | ŁTS ŁABĘDY | 1:2 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2022-09-17/11:00 | GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - drużyna wycofana, walkower | - | MKS ZABRZE - KOŃCZYCE | 3:0 |
2022-09-18/09:00 | MKSR CZARNI PYSKOWICE | - | KS KORONA BARGŁÓWKA | 2:1 |
2022-09-18/11:00 | ŁTS ŁABĘDY | - | MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA | 3:2 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2022-09-11/09:00 | MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA | - | MKSR CZARNI PYSKOWICE | 2:0 |
2022-09-11/13:00 | MKS ZABRZE - KOŃCZYCE | - | ŁTS ŁABĘDY | 4:4 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2022-09-04/09:00 | ŁTS ŁABĘDY | - | GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - drużyna wycofana, walkower | 3:2 |
2022-09-07/17:45 | MKSR CZARNI PYSKOWICE | - | MKS ZABRZE - KOŃCZYCE | 4:1 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2022-09-04/09:00 | PAUZJE | - | MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA | -:- |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2022-09-11/09:00 | KS KORONA BARGŁÓWKA | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2022-09-25/00:00 | PAUZJE | - | MKSR CZARNI PYSKOWICE | -:- |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2022-10-02/11:00 | ŁTS ŁABĘDY | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2022-10-09/09:00 | PAUZJE | - | GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - drużyna wycofana, walkower | -:- |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2022-10-16/09:00 | MKS ZABRZE - KOŃCZYCE | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2022-10-23/14:00 | MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2022-10-30/09:00 | PAUZJE | - | KS KORONA BARGŁÓWKA | -:- |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2022-11-13/09:00 | MKSR CZARNI PYSKOWICE | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2022-11-20/09:00 | PAUZJE | - | ŁTS ŁABĘDY | -:- |