I liga wojewódzka A1 Junior "InterHall"

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 28 55 17 4 7 70:44
2 KS RUCH RADZIONKÓW 28 50 14 8 6 70:47
3 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 28 48 15 3 10 68:49
4 KS ROZWÓJ KATOWICE 28 47 14 5 9 63:43
5 TS PODBESKIDZIE S.A. 28 47 14 5 9 74:48
6 KP GKS TYCHY S.A. 28 46 15 1 12 57:48
7 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 28 41 10 11 7 70:52
8 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM 28 40 12 4 12 58:56
9 RUCH CHORZÓW S.A. (awans po jesieni do LM U-19) 15 37 12 1 2 60:17
10 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 28 35 10 5 13 55:46
11 UKS RUCH CHORZÓW 28 35 11 2 15 49:67
12 GKS PIAST GLIWICE S.A. (awans po jesieni do LM U-19) 15 34 11 1 3 56:14
13 KS ROW 1964 RYBNIK 28 29 9 2 17 43:80
14 ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI 28 27 8 3 17 52:92
15 MKS ZABORZE 28 6 1 3 24 39:153
16 GÓRNIK ZABRZE S.A. - wycofał się 28 27 9 0 19 37:65
Kolejka nr 28
2022-06-10/15:00 TS PODBESKIDZIE S.A. - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM 3:1
2022-06-11/10:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - KP GKS TYCHY S.A. 1:1
2022-06-11/11:15 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC - KS ROZWÓJ KATOWICE 3:2
2022-06-11/16:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - MKS ZABORZE 11:0
2022-06-12/00:00 ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI - GÓRNIK ZABRZE S.A. - wycofał się - drużyna wycofana, walkower 3:0
2022-06-12/10:00 KS ROW 1964 RYBNIK - KS RUCH RADZIONKÓW 1:6
2022-06-12/15:00 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA - UKS RUCH CHORZÓW 3:0
Kolejka nr 28
2022-06-10/15:00 TS PODBESKIDZIE S.A. - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM 3:1
2022-06-11/10:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - KP GKS TYCHY S.A. 1:1
2022-06-11/11:15 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC - KS ROZWÓJ KATOWICE 3:2
2022-06-11/16:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - MKS ZABORZE 11:0
2022-06-12/00:00 ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI - GÓRNIK ZABRZE S.A. - wycofał się - drużyna wycofana, walkower 3:0
2022-06-12/10:00 KS ROW 1964 RYBNIK - KS RUCH RADZIONKÓW 1:6
2022-06-12/15:00 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA - UKS RUCH CHORZÓW 3:0
Kolejka nr 27
2022-06-04/00:00 GÓRNIK ZABRZE S.A. - wycofał się - drużyna wycofana, walkower - KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 0:3
2022-06-04/09:00 TS PODBESKIDZIE S.A. - BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 1:1
2022-06-04/10:00 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC - UKS RUCH CHORZÓW 3:0
2022-06-04/10:00 KP GKS TYCHY S.A. - KS RUCH RADZIONKÓW 3:0
2022-06-05/10:00 ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 6:3
2022-06-05/10:00 KS ROZWÓJ KATOWICE - KS ROW 1964 RYBNIK 3:0
2022-06-05/16:00 MKS ZABORZE - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM 4:5
Kolejka nr 26
2022-05-28/00:00 KS RUCH RADZIONKÓW - GÓRNIK ZABRZE S.A. - wycofał się - drużyna wycofana, walkower 3:0
2022-05-28/10:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM - ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI 3:0
2022-05-28/16:00 MKS ZABORZE - BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 2:5
2022-05-29/10:00 KS ROW 1964 RYBNIK - ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 0:3
2022-05-29/10:00 KS ROZWÓJ KATOWICE - KP GKS TYCHY S.A. 2:0
2022-05-29/10:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 0:1
2022-05-29/11:00 UKS RUCH CHORZÓW - TS PODBESKIDZIE S.A. 1:1
Kolejka nr 25
2022-05-21/00:00 KS ROZWÓJ KATOWICE - GÓRNIK ZABRZE S.A. - wycofał się - drużyna wycofana, walkower 3:0
2022-05-21/11:00 TS PODBESKIDZIE S.A. - ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 0:6
2022-05-21/11:00 UKS RUCH CHORZÓW - MKS ZABORZE 6:1
2022-05-21/12:30 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM - KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 3:4
2022-05-21/13:30 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - KS RUCH RADZIONKÓW 2:2
2022-05-22/15:00 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA - ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI 2:2
2022-06-01/11:00 KS ROW 1964 RYBNIK - KP GKS TYCHY S.A. 0:1
Kolejka nr 24
2022-05-14/00:00 GÓRNIK ZABRZE S.A. - wycofał się - drużyna wycofana, walkower - KS ROW 1964 RYBNIK 0:3
2022-05-14/11:15 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC - KP GKS TYCHY S.A. 1:0
2022-05-14/12:00 TS PODBESKIDZIE S.A. - MKS ZABORZE 7:1
2022-05-14/13:30 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - KS ROZWÓJ KATOWICE 1:1
2022-05-15/10:00 KS RUCH RADZIONKÓW - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM 4:0
2022-05-15/10:00 ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI - UKS RUCH CHORZÓW 2:4
2022-05-15/13:30 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA - KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 2:0
Kolejka nr 23
2022-05-07/00:00 KP GKS TYCHY S.A. - GÓRNIK ZABRZE S.A. - wycofał się - drużyna wycofana, walkower 3:0
2022-05-07/10:00 ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI - TS PODBESKIDZIE S.A. 1:4
2022-05-07/10:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - UKS RUCH CHORZÓW 6:0
2022-05-07/11:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM - KS ROZWÓJ KATOWICE 1:6
2022-05-07/11:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - KS ROW 1964 RYBNIK 7:0
2022-05-08/11:30 MKS ZABORZE - ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 2:3
2022-05-08/14:00 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA - KS RUCH RADZIONKÓW 2:2
Kolejka nr 22
2022-04-27/17:00 UKS RUCH CHORZÓW - KS RUCH RADZIONKÓW 1:3
2022-04-30/00:00 GÓRNIK ZABRZE S.A. - wycofał się - drużyna wycofana, walkower - ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 0:3
2022-04-30/11:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - KP GKS TYCHY S.A. 4:1
2022-05-01/11:00 MKS ZABORZE - ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI 0:3
2022-05-18/13:30 KS ROW 1964 RYBNIK - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM 0:4
2022-05-25/15:30 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA - KS ROZWÓJ KATOWICE 5:0
2022-06-08/13:30 TS PODBESKIDZIE S.A. - KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 2:0
Kolejka nr 21
2022-04-23/00:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - GÓRNIK ZABRZE S.A. - wycofał się - drużyna wycofana, walkower 3:0
2022-04-23/12:00 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC - ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI 5:0
2022-04-23/12:30 KP GKS TYCHY S.A. - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM 2:0
2022-04-24/11:00 KS ROZWÓJ KATOWICE - UKS RUCH CHORZÓW 4:0
2022-04-24/11:30 KS RUCH RADZIONKÓW - TS PODBESKIDZIE S.A. 1:1
2022-04-24/17:00 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA - KS ROW 1964 RYBNIK 3:0
2022-05-18/18:30 MKS ZABORZE - KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 1:1
Kolejka nr 20
2022-04-14/00:00 GÓRNIK ZABRZE S.A. - wycofał się - drużyna wycofana, walkower - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM 0:3
2022-04-14/10:00 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 4:1
2022-04-14/11:00 KS ROW 1964 RYBNIK - UKS RUCH CHORZÓW 1:1
2022-04-14/11:00 KS ROZWÓJ KATOWICE - TS PODBESKIDZIE S.A. 4:0
2022-04-14/11:30 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA - KP GKS TYCHY S.A. 4:1
2022-04-14/14:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI 1:2
2022-04-14/17:30 MKS ZABORZE - KS RUCH RADZIONKÓW 1:1
Kolejka nr 19
2022-04-09/00:00 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA - GÓRNIK ZABRZE S.A. - wycofał się - drużyna wycofana, walkower 3:0
2022-04-09/10:00 ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI - KS RUCH RADZIONKÓW 3:6
2022-04-09/10:00 TS PODBESKIDZIE S.A. - KS ROW 1964 RYBNIK 7:0
2022-04-09/10:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 3:3
2022-04-09/11:00 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC - KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 1:1
2022-04-10/11:00 KS ROZWÓJ KATOWICE - MKS ZABORZE 12:0
2022-04-10/11:00 KP GKS TYCHY S.A. - UKS RUCH CHORZÓW 1:0
Kolejka nr 18
2022-04-02/00:00 UKS RUCH CHORZÓW - GÓRNIK ZABRZE S.A. - wycofał się - drużyna wycofana, walkower 3:0
2022-04-02/12:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM - ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 1:3
2022-04-03/13:30 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 2:1
2022-06-08/17:00 ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI - KS ROZWÓJ KATOWICE 3:0
2022-06-15/10:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - KS RUCH RADZIONKÓW 1:5
2022-06-15/11:00 KP GKS TYCHY S.A. - TS PODBESKIDZIE S.A. 4:5
2022-06-18/11:00 MKS ZABORZE - KS ROW 1964 RYBNIK 5:5
Kolejka nr 17
2022-03-26/00:00 GÓRNIK ZABRZE S.A. - wycofał się - drużyna wycofana, walkower - TS PODBESKIDZIE S.A. 0:3
2022-03-26/10:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM - BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 4:1
2022-03-26/12:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - KS ROZWÓJ KATOWICE 5:1
2022-03-27/10:00 ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI - KS ROW 1964 RYBNIK 0:6
2022-03-27/11:00 KP GKS TYCHY S.A. - MKS ZABORZE 5:1
2022-03-27/11:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - UKS RUCH CHORZÓW 2:1
2022-03-27/11:30 KS RUCH RADZIONKÓW - ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 1:0
Kolejka nr 16
2022-03-19/00:00 GÓRNIK ZABRZE S.A. - wycofał się - drużyna wycofana, walkower - MKS ZABORZE 0:3
2022-03-19/10:00 UKS RUCH CHORZÓW - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM 0:2
2022-03-19/10:00 ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI - KP GKS TYCHY S.A. 3:2
2022-03-19/11:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - TS PODBESKIDZIE S.A. 1:1
2022-03-20/10:00 KS ROW 1964 RYBNIK - KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 5:0
2022-03-20/10:45 KS ROZWÓJ KATOWICE - KS RUCH RADZIONKÓW 1:1
2022-03-20/12:00 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC - BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 2:1
Kolejka nr 15
2021-11-13/09:00 GÓRNIK ZABRZE S.A. - wycofał się - drużyna wycofana, walkower - KS RUCH RADZIONKÓW 7:2
2021-11-13/10:00 TS PODBESKIDZIE S.A. - UKS RUCH CHORZÓW 1:2
2021-11-13/10:00 RUCH CHORZÓW S.A. (awans po jesieni do LM U-19) - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 2:2
2021-11-13/13:15 KS ROZWÓJ KATOWICE - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM 1:1
2021-11-14/10:00 ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI - GKS PIAST GLIWICE S.A. (awans po jesieni do LM U-19) 4:1
2021-11-14/13:30 MKS ZABORZE - KP GKS TYCHY S.A. 3:5
2021-11-14/16:00 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA - ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 2:3
2022-03-30/10:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - KS ROW 1964 RYBNIK 0:1
Kolejka nr 14
2021-11-05/18:15 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM - MKS ZABORZE 4:1
2021-11-06/11:00 UKS RUCH CHORZÓW - BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 1:3
2021-11-06/11:00 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC - GÓRNIK ZABRZE S.A. - wycofał się - drużyna wycofana, walkower 1:2
2021-11-06/14:30 GKS PIAST GLIWICE S.A. (awans po jesieni do LM U-19) - TS PODBESKIDZIE S.A. 5:0
2021-11-07/10:00 KS ROW 1964 RYBNIK - RUCH CHORZÓW S.A. (awans po jesieni do LM U-19) 1:0
2021-11-07/11:00 KS RUCH RADZIONKÓW - KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 2:2
2021-11-07/15:45 KS ROZWÓJ KATOWICE - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 1:1
2021-11-11/12:30 KP GKS TYCHY S.A. - ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI 5:3
Kolejka nr 13
2021-10-30/10:00 KS RUCH RADZIONKÓW - KS ROW 1964 RYBNIK 5:1
2021-10-30/11:00 GÓRNIK ZABRZE S.A. - wycofał się - drużyna wycofana, walkower - UKS RUCH CHORZÓW 1:2
2021-10-30/13:15 KS ROZWÓJ KATOWICE - RUCH CHORZÓW S.A. (awans po jesieni do LM U-19) 1:7
2021-10-31/10:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 0:1
2021-10-31/10:00 ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM 0:4
2021-10-31/10:00 MKS ZABORZE - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 3:5
2021-10-31/11:00 TS PODBESKIDZIE S.A. - KP GKS TYCHY S.A. 6:0
2021-10-31/15:30 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA - GKS PIAST GLIWICE S.A. (awans po jesieni do LM U-19) 1:4
Kolejka nr 12
2021-10-23/10:00 RUCH CHORZÓW S.A. (awans po jesieni do LM U-19) - MKS ZABORZE 11:0
2021-10-23/11:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM - TS PODBESKIDZIE S.A. 2:1
2021-10-23/13:00 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC - KS RUCH RADZIONKÓW 3:2
2021-10-23/15:00 GKS PIAST GLIWICE S.A. (awans po jesieni do LM U-19) - GÓRNIK ZABRZE S.A. - wycofał się - drużyna wycofana, walkower 5:0
2021-10-23/18:30 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI 3:3
2021-10-24/10:00 KS ROW 1964 RYBNIK - KS ROZWÓJ KATOWICE 3:1
2021-10-24/11:00 UKS RUCH CHORZÓW - KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 5:0
2021-10-24/14:00 KP GKS TYCHY S.A. - BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 2:3
Kolejka nr 11
2021-10-14/15:00 MKS ZABORZE - KS ROZWÓJ KATOWICE 0:2
2021-10-16/10:00 ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI - RUCH CHORZÓW S.A. (awans po jesieni do LM U-19) 1:5
2021-10-16/11:00 GÓRNIK ZABRZE S.A. - wycofał się - drużyna wycofana, walkower - KP GKS TYCHY S.A. 0:1
2021-10-16/14:15 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - GKS PIAST GLIWICE S.A. (awans po jesieni do LM U-19) 0:1
2021-10-17/11:00 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC - KS ROW 1964 RYBNIK 5:2
2021-10-17/11:00 TS PODBESKIDZIE S.A. - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 1:1
2021-10-17/11:30 KS RUCH RADZIONKÓW - UKS RUCH CHORZÓW 3:1
2021-10-17/15:00 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM 2:3
Kolejka nr 10
2021-10-09/11:00 RUCH CHORZÓW S.A. (awans po jesieni do LM U-19) - TS PODBESKIDZIE S.A. 5:1
2021-10-09/11:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM - GÓRNIK ZABRZE S.A. - wycofał się - drużyna wycofana, walkower 1:2
2021-10-09/13:15 KS ROZWÓJ KATOWICE - ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI 2:1
2021-10-09/15:00 GKS PIAST GLIWICE S.A. (awans po jesieni do LM U-19) - KS RUCH RADZIONKÓW 5:0
2021-10-09/18:15 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 1:2
2021-10-10/10:00 KS ROW 1964 RYBNIK - MKS ZABORZE 3:1
2021-10-10/11:00 UKS RUCH CHORZÓW - ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 3:2
2021-10-10/14:00 KP GKS TYCHY S.A. - KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 2:1
Kolejka nr 9
2021-10-02/10:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM 3:1
2021-10-02/11:00 UKS RUCH CHORZÓW - KS ROW 1964 RYBNIK 3:1
2021-10-02/13:30 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC - GKS PIAST GLIWICE S.A. (awans po jesieni do LM U-19) 3:2
2021-10-03/10:00 ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI - MKS ZABORZE 4:2
2021-10-03/10:30 GÓRNIK ZABRZE S.A. - wycofał się - drużyna wycofana, walkower - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 0:2
2021-10-03/11:00 KS RUCH RADZIONKÓW - KP GKS TYCHY S.A. 3:0
2021-10-03/16:00 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA - RUCH CHORZÓW S.A. (awans po jesieni do LM U-19) 1:2
2021-11-03/14:15 TS PODBESKIDZIE S.A. - KS ROZWÓJ KATOWICE 0:2
Kolejka nr 8
2021-09-25/10:00 RUCH CHORZÓW S.A. (awans po jesieni do LM U-19) - GÓRNIK ZABRZE S.A. - wycofał się - drużyna wycofana, walkower 1:3
2021-09-25/11:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM - KS RUCH RADZIONKÓW 1:1
2021-09-25/13:15 KS ROZWÓJ KATOWICE - BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 3:1
2021-09-26/10:00 KS ROW 1964 RYBNIK - ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI 3:1
2021-09-26/11:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 2:2
2021-09-26/14:00 KP GKS TYCHY S.A. - ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 4:1
2021-09-26/15:00 GKS PIAST GLIWICE S.A. (awans po jesieni do LM U-19) - UKS RUCH CHORZÓW 5:0
2021-09-29/15:30 MKS ZABORZE - TS PODBESKIDZIE S.A. 1:6
Kolejka nr 7
2021-09-18/10:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - RUCH CHORZÓW S.A. (awans po jesieni do LM U-19) 1:4
2021-09-18/11:00 UKS RUCH CHORZÓW - KP GKS TYCHY S.A. 3:1
2021-09-18/15:00 GKS PIAST GLIWICE S.A. (awans po jesieni do LM U-19) - KS ROW 1964 RYBNIK 5:1
2021-09-19/10:00 GÓRNIK ZABRZE S.A. - wycofał się - drużyna wycofana, walkower - KS ROZWÓJ KATOWICE 4:1
2021-09-19/11:00 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM 2:2
2021-09-19/11:00 TS PODBESKIDZIE S.A. - ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI 8:0
2021-09-19/11:30 KS RUCH RADZIONKÓW - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 2:2
2021-09-19/17:00 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA - MKS ZABORZE 5:2
Kolejka nr 6
2021-09-11/10:00 RUCH CHORZÓW S.A. (awans po jesieni do LM U-19) - KS RUCH RADZIONKÓW 3:2
2021-09-11/11:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM - UKS RUCH CHORZÓW 3:1
2021-09-11/13:15 KS ROZWÓJ KATOWICE - KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 1:3
2021-09-11/19:30 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 1:1
2021-09-12/10:00 KS ROW 1964 RYBNIK - TS PODBESKIDZIE S.A. 1:6
2021-09-12/10:00 ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI - BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 0:4
2021-09-12/12:00 KP GKS TYCHY S.A. - GKS PIAST GLIWICE S.A. (awans po jesieni do LM U-19) 0:1
2021-09-12/14:30 MKS ZABORZE - GÓRNIK ZABRZE S.A. - wycofał się - drużyna wycofana, walkower 1:5
Kolejka nr 5
2021-09-04/10:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - MKS ZABORZE 10:0
2021-09-04/11:00 GÓRNIK ZABRZE S.A. - wycofał się - drużyna wycofana, walkower - ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI 4:1
2021-09-04/15:00 GKS PIAST GLIWICE S.A. (awans po jesieni do LM U-19) - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM 2:0
2021-09-04/15:30 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC - RUCH CHORZÓW S.A. (awans po jesieni do LM U-19) 0:2
2021-09-05/11:00 UKS RUCH CHORZÓW - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 0:3
2021-09-05/11:30 KS RUCH RADZIONKÓW - KS ROZWÓJ KATOWICE 0:2
2021-09-05/13:00 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA - TS PODBESKIDZIE S.A. 3:0
2021-09-08/11:00 KP GKS TYCHY S.A. - KS ROW 1964 RYBNIK 3:0
Kolejka nr 4
2021-09-01/10:00 RUCH CHORZÓW S.A. (awans po jesieni do LM U-19) - UKS RUCH CHORZÓW 9:0
2021-09-01/12:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM - KP GKS TYCHY S.A. 0:3
2021-09-01/13:00 KS ROZWÓJ KATOWICE - ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 4:0
2021-09-01/13:30 TS PODBESKIDZIE S.A. - GÓRNIK ZABRZE S.A. - wycofał się - drużyna wycofana, walkower 2:0
2021-09-01/17:00 KS ROW 1964 RYBNIK - BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 1:4
2021-09-01/17:00 ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI - KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 0:4
2021-09-01/17:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - GKS PIAST GLIWICE S.A. (awans po jesieni do LM U-19) 2:5
2021-09-01/20:00 KS RUCH RADZIONKÓW - MKS ZABORZE 4:0
Kolejka nr 3
2021-08-28/10:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - TS PODBESKIDZIE S.A. 0:1
2021-08-28/11:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM - KS ROW 1964 RYBNIK 2:0
2021-08-28/11:00 GKS PIAST GLIWICE S.A. (awans po jesieni do LM U-19) - RUCH CHORZÓW S.A. (awans po jesieni do LM U-19) 1:2
2021-08-28/11:00 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC - MKS ZABORZE 6:2
2021-08-28/16:00 UKS RUCH CHORZÓW - KS ROZWÓJ KATOWICE 0:2
2021-08-29/10:00 KP GKS TYCHY S.A. - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 5:1
2021-08-29/10:00 GÓRNIK ZABRZE S.A. - wycofał się - drużyna wycofana, walkower - BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 6:2
2021-08-29/16:00 KS RUCH RADZIONKÓW - ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI 3:1
Kolejka nr 2
2021-08-21/13:15 KS ROZWÓJ KATOWICE - GKS PIAST GLIWICE S.A. (awans po jesieni do LM U-19) 1:1
2021-08-22/10:00 KS ROW 1964 RYBNIK - GÓRNIK ZABRZE S.A. - wycofał się - drużyna wycofana, walkower 1:2
2021-08-22/10:00 ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI - ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 3:3
2021-08-22/10:00 MKS ZABORZE - UKS RUCH CHORZÓW 2:6
2021-08-22/11:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 3:0
2021-08-22/11:00 TS PODBESKIDZIE S.A. - KS RUCH RADZIONKÓW 2:3
2021-08-22/11:00 RUCH CHORZÓW S.A. (awans po jesieni do LM U-19) - KP GKS TYCHY S.A. 2:0
2021-08-22/11:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM 2:1
Kolejka nr 1
2021-08-14/10:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM - RUCH CHORZÓW S.A. (awans po jesieni do LM U-19) 3:5
2021-08-14/11:00 UKS RUCH CHORZÓW - ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI 5:2
2021-08-15/10:00 KS ROW 1964 RYBNIK - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 3:2
2021-08-15/10:00 KP GKS TYCHY S.A. - KS ROZWÓJ KATOWICE 2:0
2021-08-15/10:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - GÓRNIK ZABRZE S.A. - wycofał się - drużyna wycofana, walkower 3:1
2021-08-15/11:00 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC - TS PODBESKIDZIE S.A. 2:4
2021-08-15/12:30 KS RUCH RADZIONKÓW - BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 3:1
2021-09-08/17:00 GKS PIAST GLIWICE S.A. (awans po jesieni do LM U-19) - MKS ZABORZE 13:0

Sponsor techniczny Śląskiego ZPN