III liga wojewódzka C2 Trampkarz "Bytom-Zabrze" Grupa 1 (RW)

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 SKS GWAREK ZABRZE 14 39 13 0 1 138:25
2 KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE 14 31 10 1 3 100:37
3 SSR APN KNURÓW 14 28 9 1 4 60:40
4 TS SZOMBIERKI BYTOM 14 24 8 0 6 64:42
5 MKS ZABORZE 14 18 6 0 8 35:58
6 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM 14 15 5 0 9 39:74
7 UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE 14 9 3 0 11 17:96
8 UKS UNIA STRZYBNICA 14 3 1 0 13 15:96
Kolejka nr 14
2022-06-07/17:30 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM - TS SZOMBIERKI BYTOM 6:2
2022-06-15/17:00 UKS UNIA STRZYBNICA - UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE 3:4
2022-06-18/15:00 SKS GWAREK ZABRZE - SSR APN KNURÓW 10:1
2022-06-19/10:00 MKS ZABORZE - KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE 4:5
Kolejka nr 14
2022-06-07/17:30 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM - TS SZOMBIERKI BYTOM 6:2
2022-06-15/17:00 UKS UNIA STRZYBNICA - UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE 3:4
2022-06-18/15:00 SKS GWAREK ZABRZE - SSR APN KNURÓW 10:1
2022-06-19/10:00 MKS ZABORZE - KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE 4:5
Kolejka nr 13
2022-06-09/08:30 UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE - SKS GWAREK ZABRZE 1:8
2022-06-12/09:00 SSR APN KNURÓW - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM 3:0
2022-06-12/11:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - MKS ZABORZE 4:0
2022-06-14/18:00 KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE - UKS UNIA STRZYBNICA 10:0
Kolejka nr 12
2022-06-05/09:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM - UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE 9:0
2022-06-05/09:30 MKS ZABORZE - SSR APN KNURÓW 0:3
2022-06-06/17:30 UKS UNIA STRZYBNICA - SKS GWAREK ZABRZE 0:16
2022-06-13/18:15 KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE - TS SZOMBIERKI BYTOM 7:3
Kolejka nr 11
2022-05-28/13:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - UKS UNIA STRZYBNICA 8:0
2022-05-29/09:00 SSR APN KNURÓW - KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE 4:4
2022-05-29/09:00 UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE - MKS ZABORZE 0:6
2022-05-29/09:00 SKS GWAREK ZABRZE - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM 16:1
Kolejka nr 10
2022-05-21/14:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - SSR APN KNURÓW 1:2
2022-05-22/08:15 KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE - UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE 11:0
2022-05-22/10:00 UKS UNIA STRZYBNICA - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM 0:2
2022-05-22/10:00 MKS ZABORZE - SKS GWAREK ZABRZE 0:10
Kolejka nr 9
2022-05-11/16:30 UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE - TS SZOMBIERKI BYTOM 0:4
2022-05-15/09:00 SSR APN KNURÓW - UKS UNIA STRZYBNICA 7:0
2022-05-15/09:00 SKS GWAREK ZABRZE - KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE 8:4
2022-05-15/11:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM - MKS ZABORZE 2:1
Kolejka nr 8
2022-05-07/09:00 UKS UNIA STRZYBNICA - MKS ZABORZE 1:5
2022-05-08/09:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - SKS GWAREK ZABRZE 1:6
2022-05-08/09:00 SSR APN KNURÓW - UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE 17:0
2022-05-10/18:00 KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM 6:2
Kolejka nr 7
2022-04-26/17:00 UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE - UKS UNIA STRZYBNICA 2:0
2022-04-28/17:30 TS SZOMBIERKI BYTOM - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM 6:2
2022-05-01/12:00 KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE - MKS ZABORZE 11:0
2022-05-10/19:15 SSR APN KNURÓW - SKS GWAREK ZABRZE 2:10
Kolejka nr 6
2022-04-24/09:00 MKS ZABORZE - TS SZOMBIERKI BYTOM 2:1
2022-04-24/10:00 UKS UNIA STRZYBNICA - KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE 0:12
2022-04-24/11:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM - SSR APN KNURÓW 2:5
2022-04-28/08:30 SKS GWAREK ZABRZE - UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE 14:1
Kolejka nr 5
2022-04-20/16:30 UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM 5:4
2022-04-20/17:30 TS SZOMBIERKI BYTOM - KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE 6:3
2022-04-20/18:00 SKS GWAREK ZABRZE - UKS UNIA STRZYBNICA 0:3
2022-04-21/19:30 SSR APN KNURÓW - MKS ZABORZE 3:1
Kolejka nr 4
2022-04-10/10:00 MKS ZABORZE - UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE 3:1
2022-04-10/11:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM - SKS GWAREK ZABRZE 3:11
2022-05-18/18:30 KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE - SSR APN KNURÓW 3:2
2022-05-26/17:30 UKS UNIA STRZYBNICA - TS SZOMBIERKI BYTOM 2:12
Kolejka nr 3
2022-03-30/17:00 UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE - KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE 1:9
2022-04-02/09:00 SKS GWAREK ZABRZE - MKS ZABORZE 12:1
2022-04-03/10:00 SSR APN KNURÓW - TS SZOMBIERKI BYTOM 1:7
2022-05-12/18:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM - UKS UNIA STRZYBNICA 4:2
Kolejka nr 2
2022-03-22/16:45 TS SZOMBIERKI BYTOM - UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE 5:0
2022-03-26/12:00 KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE - SKS GWAREK ZABRZE 3:6
2022-03-27/10:00 UKS UNIA STRZYBNICA - SSR APN KNURÓW 0:7
2022-03-27/10:00 MKS ZABORZE - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM 5:1
Kolejka nr 1
2022-03-19/13:00 MKS ZABORZE - UKS UNIA STRZYBNICA 7:4
2022-03-20/09:00 SKS GWAREK ZABRZE - TS SZOMBIERKI BYTOM 11:4
2022-03-20/10:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM - KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE 1:12
2022-03-20/10:00 UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE - SSR APN KNURÓW 2:3

Sponsor techniczny Śląskiego ZPN